Юридична консультація з трудових питань

Участь юриста з трудових питань

Послуги адвоката по судовим процесам

Грамотна і своєчасна консультація по трудових спорах допоможе вирішити безліч питань: від найпростіших до складних, які без втручання фахівців можуть закінчитися судовими розглядами. Кожен юрист по трудових спорах, який працює в нашій компанії, має досвід роботи на посаді від трьох років і прекрасно розбирається в будь-яких нюансах і особливості професійних незгод.

Трудові спори: Україна

Діяльність нашої компанії зосереджена в Україні – отже, адвокат з трудових спорів в Києві може як прийняти клієнта в офісі, так і провести консультацію в будь-якому зручному місці. Жителям інших міст юридичні консультації з трудових питань надаються при особистій зустрічі в офісі або віддалено в режимі онлайн або по телефону.

Будь-яка консультація з трудових або інших питань проводиться в умовах суворої конфіденційності – тобто, результати бесіди з юристом будуть відомі тільки клієнтові або обом сторонам конфлікту. Інформація третім особам не розголошується. Юридична консультація по судовим спорам в нашій компанії складається з трьох етапів:

 • Юридична консультація. Це перший етап, в ході якого компанія надає усні та письмові консультації щодо питань українського законодавства, що зачіпає податкову, трудову, громадську та господарську сфери діяльності людини.
 • Участь юриста: супровід клієнта. Послуга включає в себе супровід замовника під час перевірок управлінських інстанцій: ведення переговорів з конкурентами, вирішення конфліктних ситуацій, оскарження дій органів влади.
 • Послуги адвоката. Ми пропонуємо захист інтересів клієнта в суді. В послуги компанії входить: стягнення боргів, захист порушених прав замовника та вирішення питань, пов’язаних з працевлаштуванням або діловими суперечками.

Ми пропонуємо клієнтам консультації з трудових, господарських, цивільних, податкових, митних, адміністративних спорів, які спрямовані на вирішення будь-яких питань.

Отримати консультацію

Юрист: трудове право

Нерідко у компаній виникають різні трудові спори – адвокат нашої компанії завжди готовий виступити із захистом замовника в будь-яких органах державної влади. За участю хорошого юриста, будь-які трудові спори вирішуються швидко і з мінімальними втратами. Звертайтеся до нас – наші фахівці завжди готові законно допомогти у вирішенні важливих трудових питань.

СПІВПРАЦЮЮЧИ З EBS, ВИ ОТРИМАЄТЕ

01

Достовірну інформацію

02

Економію часу

03

Швидкість

04

Надійного партнера

05

Індивідуальний підхід

06

Надійність

07

Якість

08

Досвід

Надішліть запит на безкоштовну консультацію

Наш спеціаліст зв’яжеться з вами, щоб уточнити дату та час зустрічі

  0

  року на ринку

  0

  співробітників

  0

  щасливих клієнтів

  0

  більш успішних проектів

  НАШІ ПАРТНЕРИ