Юридичні послуги для бізнесу вже давно перетворилися в необхідність, адже грамотний супровід не тільки позбавить Вас від роботи з документацією, дозволивши сконцентруватися розвитку бізнесу, а й дасть багато інших переваг. Досвідчений адвокат зможе детально і дохідливо пояснити законодавчі вимоги, що пред’являються до діяльності конкретно Вашого підприємства, попередити про можливі фінансові та правові ризики. Комплексне юридичні супровід безпосередньо впливає на зростання ефективності праці.

Які переваги у наших послуг в порівнянні з inhouse?

  • Завдяки погодинну оплату, юридичне консультування економічно доцільніше, адже маючи безперервну практику навіть з найскладнішими кейсами в різноманітних сферах, юрист компанії EBS вирішить будь-яку проблему в рази оперативніше.
  • Кожен юрист нашого офісу в Києві – невід’ємна частина команди, яка працює в синергії. Завдяки можливості побачити проблему з різних точок зору, почерпнув досвід у колег – рішення буде більш ефективним.
  • Підбираючи юриста в свій штат, вам доводиться робити вибір з безлічі претендентів, ґрунтуючись на резюме, професійної репутації та результати співбесіди, в разі помилок підлеглого, беручи всі ризики, в тому числі і фінансові, на себе. Вибираючи для себе супровід бізнесу в компанії EBS, ви отримуєте послуги провідних фахівців у своїй області, кваліфікація яких для нас – запорука етичного ведення бізнесу і основа ділової репутації.

Комплексний правовий супровід здійснюється не просто одними з лідерів на юридичному ринку Києва, але також авторитетами, які проводять семінари та лекції для колег у всій Україні. Досвідчені юристи завжди нададуть грамотну детальну консультацію, швидко приведуть документацію в порядок, забезпечать правовий захист інтересів при виникненні суперечок. Крім цього, нашим головним завданням ми бачимо не тільки рішення, але, перш за все, своєчасне запобігання будь-яких проблем з контролюючими органами і контрагентами.

Крім супроводу бізнесу, не менш важливим аспектом діяльності компанії EBS виступає юридична консультація. Це кваліфікована правова допомога фахівця, який може вам знайти вихід зі складної ситуації або уникнути «підводних каменів» в діяльності підприємства. У консультуванні юристи посилаються на чинне законодавство і підтверджують доводи багаторічним досвідом, а також надають допомогу в складанні юридичних документів, захист інтелектуальної власності, а також проводять послуги консультування в Україні на абонентській основі.

Експерти практики

З 1 жовтня 2022 року мінімальна заробітна плата складає 6700 грн

З 1 жовтня 2022 року збільшився розмір мінімальної заробітної плати. Це має наслідки для оплати праці, лікарняних, декретних, відпускних.

Уряд визначив строки переходу торговців на безготівкові платежі

17 серпня 2022 року набрала чинності постанова КМУ від 29.07.2022 р. No894. Нею визначено строки, до настання яких торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків

Нюанси оподаткування пдфо гіг- спеціаліста

Гіг-контракт — це цивільно-правовий договір, за яким гіг-спеціаліст зобов’язується виконувати роботи та/або надавати послуги відповідно до завдань резидента «Дія. Сіті» як замовника

Валютні обмеження на час війни – оновлено з 6 вересня

Постановою від 02.09.2022 р. No197 Нацбанк вніс зміни до Постанови No18, які стосуються таких питань…