Юридичні послуги для бізнесу вже давно перетворилися в необхідність, адже грамотний супровід не тільки позбавить Вас від роботи з документацією, дозволивши сконцентруватися розвитку бізнесу, а й дасть багато інших переваг. Досвідчений адвокат зможе детально і дохідливо пояснити законодавчі вимоги, що пред’являються до діяльності конкретно Вашого підприємства, попередити про можливі фінансові та правові ризики. Комплексне юридичні супровід безпосередньо впливає на зростання ефективності праці.

Які переваги у наших послуг в порівнянні з inhouse?

  • Завдяки погодинну оплату, юридичне консультування економічно доцільніше, адже маючи безперервну практику навіть з найскладнішими кейсами в різноманітних сферах, юрист компанії EBS вирішить будь-яку проблему в рази оперативніше.
  • Кожен юрист нашого офісу в Києві – невід’ємна частина команди, яка працює в синергії. Завдяки можливості побачити проблему з різних точок зору, почерпнув досвід у колег – рішення буде більш ефективним.
  • Підбираючи юриста в свій штат, вам доводиться робити вибір з безлічі претендентів, ґрунтуючись на резюме, професійної репутації та результати співбесіди, в разі помилок підлеглого, беручи всі ризики, в тому числі і фінансові, на себе. Вибираючи для себе супровід бізнесу в компанії EBS, ви отримуєте послуги провідних фахівців у своїй області, кваліфікація яких для нас – запорука етичного ведення бізнесу і основа ділової репутації.

Комплексний правовий супровід здійснюється не просто одними з лідерів на юридичному ринку Києва, але також авторитетами, які проводять семінари та лекції для колег у всій Україні. Досвідчені юристи завжди нададуть грамотну детальну консультацію, швидко приведуть документацію в порядок, забезпечать правовий захист інтересів при виникненні суперечок. Крім цього, нашим головним завданням ми бачимо не тільки рішення, але, перш за все, своєчасне запобігання будь-яких проблем з контролюючими органами і контрагентами.

Крім супроводу бізнесу, не менш важливим аспектом діяльності компанії EBS виступає юридична консультація. Це кваліфікована правова допомога фахівця, який може вам знайти вихід зі складної ситуації або уникнути «підводних каменів» в діяльності підприємства. У консультуванні юристи посилаються на чинне законодавство і підтверджують доводи багаторічним досвідом, а також надають допомогу в складанні юридичних документів, захист інтелектуальної власності, а також проводять послуги консультування в Україні на абонентській основі.

Експерти практики

КУПУЄТЕ ГЕНЕРАТОР ЧЕРЕЗ БЛЕКАУТ: ЯКІ ПОДАТКОВІ НАСЛІДКИ?

Через регулярні вимкнення електроенергії під час воєнного стану підприємства для безперебійної роботи почали придбавати генератори. За УКТ ЗЕД генератори називаються електрогенераторними установками — це поєднання електричного генератора і первинного двигуна, зокрема двигуна внутрішнього згоряння.

EBS Quarterly Review за 4 квартал 2022 року

EBS Quarterly Review за 4 квартал 2022 року Шановні Клієнти та Партнери! До Вашої уваги EBS Quarterly Review зі змінами та поясненнями законодавства за 4 квартал 2022 р.

24 січня 2023 Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 68

24 січня 2023 Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 68 «Про затвердження технічного опису, зразка бланка, форм заяв для отримання,

Україна визнає електронні підписи, сформовані надавачами електронних довірчих послуг у європейських країнах

З 1 січня 2023 р. в Україні документооборот між українськими та європейськими компаніями може спроститися і пришвидшитися, оскільки