СПЕКТР ПОСЛУГ EBS

Незважаючи на активний розвиток і прагнення до підвищення конкурентоспроможності, внутрішніх ресурсів і експертизи багатьох бізнесів не вистачає для вирішення багатьох проблем. Аутсорсингові послуги в зв’язку з цим стають лише популярніші від року до року, адже з ними швидко отримуєш відсутню експертизу. Замовивши послуги у консалтинговій компанії, бізнес отримує можливість підвищити продуктивність, а також поліпшити фінансові та іміджеві позиції.

Послуги з консалтингу – одне з ключових напрямків роботи команди EBS в Україні. Наша робота завжди починається зі скрупульозного вивчення вашого бізнесу і всіх факторів, що впливають на нього. Вибудовуючи роботу таким чином, ми можемо підібрати оптимальні методи вирішення виникаючих проблем. При цьому повна конфіденційність є непорушним правилом, як і індивідуальний підхід, спрямований на збереження тривалої співпраці.

В яких ситуаціях необхідні послуги консалтингової компанії EBS принесуть користь?

Проблеми виникають як у невеликих, так і у великомасштабних бізнесів, адже можуть бути викликані як внутрішніми, так і зовнішніми чинниками. Якщо на останні, будь то зростання цін на сировину, прийняття нових законопроектів і т. Д. Ми вплинути не можемо, то з нашою реакцією на зміни і внутрішні проблеми вам може допомогти кваліфіковане консультування. Експерти EBS завжди готові запропонувати варіанти \ шляху подолання труднощів, з якими зіткнувся ваш бізнес, а також разрабатает стратегії з урахуванням всіх факторів.

З яких кроків складається консультування?

  • Аналіз – вивчення інформації, статистичних даних, бухгалтерської документації, аналіз фінансової діяльності компанії і її цілей.
  • Планування – формування ефективного ходу проекту для досягнення поставлених завдань бізнесу.
  • Консультування – обговорення плану, складання рекомендацій щодо впровадження змін.
  • Впровадження планів – інтеграція результатів проекту, відсіювання або удосконалення малоефективних методів.

Які бувають напрямки консультування?

  • Управлінський консалтинг спрямований на автоматизацію бізнесу, оптимізацію процесів, підвищення їх результативності, дозволяючи налагодити взаємодію і оптимізувати всі робочі процеси.
  • Фінансовий консалтинг. Такі послуги консалтингової компанії включають в себе вдосконалення стратегії управління фінансами компанії, допомогу в розробці облікової політики, удосконалення системи планування і бюджетування, постановки системи фінансового аналізу і обліку.
  • HR консультування допомагає в побудові дієвої системи управління персоналом і якісного ведення кадрового діловодства з метою підвищення ефективності його роботи та уникнення штрафних санкцій.
  • Податкові консультації дозволяють отримати вичерпну інформацію про законодавчу базу і набути впевненості в правильності сплати податків, уникнути санкцій з боку гоорагнов, оптимізувати сплату податків до прийнятних розмірів згідно з чинним законодавством.
  • Юридичний консалтинг спрямований на те, щоб запобігти можливим матеріальні ризики, а також дотриматися всіх норм чинного законодавства в ході ведення справ.
  • IT консалтинг – це сукупність робіт по впровадженню, оптимізації і підтримки функціонування автоматизованих систем звітності та управління процесами бюджетування, вдосконалення ІТ-інфраструктури і т.д.