Семінари, коучинг та тренінги

Отримати консультацію

Розробка корпоративних тренінгів та семінарів

Коучинг HR менеджерів

Проведення відкритих семінарів

Тренінги

Не можна недооцінювати важливість командотворчих тренінгів та семінарів в Україні, адже вони не лише згуртовують команду та підвищують загальну ефективність роботи. До того ж, коли йдеться про професійні семінари від експертів EBS, ви отримуєте можливість запозичити підтверджений багаторічною практикою досвід та навчитися новим стандартам роботи.

Які види тренінгів та семінарів ми проводимо?

 • Командоутворюючі тренінги

Такі тренінги, які часто називають team building — недооцінений інструмент для побудови ефективної команди.

 • Стратегічні сесії

Це складні багаторівневі зустрічі, які можуть тривати від кількох годин до кількох днів. Вони об’єднують менеджерів, власників та ключових співробітників.

 • Відкриті семінари в управлінській, фінансовій, HR сферах та інше

У випадку з розробкою корпоративних тренінгів ви відразу опиняєтеся на крок попереду конкурентів. Адже замість того, щоб витрачати роки на пошуки ідеального вирішення якихось нюансів у веденні бізнесу, ви одразу отримуєте професійний та персоналізований тренінг від провідних експертів.

Ми проводимо організацію тренінгів та семінарів різних видів, але поєднує їх головне — структурованість, націленість на результат та залучення всіх учасників до процесу. Адже «суха» теорія не допоможе вам досягти максимального ефекту, навіть у разі, коли глибокі думки та інсайти пояснюються простою мовою. Ефект досягається лише у синергії теорії та практики, і саме так розробляються наші семінари, коучинг, тренінги.

Отримати консультацію

Ми організовуємо проведення відкритих семінарів у таких галузях:

 • Оподаткування;
 • Трансферне ціноутворення;
 • Управлінська сфера;
 • Коучинг HR менеджерів;
 • Семінари для менеджерів з персоналу;
 • Семінари з розрахунку заробітної плати;
 • Тренінги для юристів;
 • Тренінги для аудиторів.

Наші експерти ставлять своїм завданням максимальну ефективність навчання команди та мінімізацію витрат, поділяючись підтвердженим роками практики досвідом.

Залишайте заявку у формі на сайті або звертайтесь за телефонним номером — наші менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Унікальна комплексна модель Employee life cycle

Супровід всього життєвого циклу співробітника в компанії від моменту підбору кандидатів на вакансію до моменту розірвання трудового договору.

Підбір і надання персоналу

Адаптація

Оцінка

Кадрове адміністрування

Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Отримати консультацію

Розрахунок заробітної плати

Компенсації і пільги

Розірвання трудового договору

Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Отримати консультацію

НАШІ КЛІЄНТИ

Вигоди від послуги розробки тренінгів

01

Обсяги

Великі об’єми обробки інформації нашими спеціалістами

02

Економію

Зменшення фінансових видатків на адміністрування персоналу

03

Швидкість

Оперативне реагування на запити клієнта

04

Надійного партнера

Ми цінуємо кожного клієнта та радіємо їх зростанню

05

Кваліфіковані кадри

Вдосконалення знань у сфері HR адміністрування

06

Сучасні підходи

Технічне та програмне забезпечення на високому рівні

07

Актуальність

Постійні відслідковування законодавчих змін

08

Досвід

Напрацьований досвід на провідних підприємствах

Ми з радістю проведемо з вами зустріч-знайомство для уточнення всіх деталей та запитів та БЕЗКОШТОВНУ консультацію з питань налаштування процесу тренінгу персоналу

  0

  роки на ринку

  0

  співробітників

  0

  щасливих клієнтів

  0

  більш успішних проектів

  • Командоутворюючі тренінги

  Такі тренінги, які часто називають team building — недооцінений інструмент для побудови ефективної команди. Адже не можна плутати корпоративні заходи та внутрішні традиції з організацією корпоративних тренінгів, проведеним досвідченим коучем, який знає безліч інструментів, здатних об’єднати команду та вивести співпрацю на новий рівень.

  • Стратегічні сесії

  Це складні багаторівневі зустрічі, які можуть тривати від кількох годин до кількох днів. Вони об’єднують менеджерів, власників та ключових співробітників. Головна мета таких зустрічей — вироблення стратегічних цілей, пошук слабких місць та методів для досягнення потрібних результатів із обрієм планування від року до п’яти.

  У ході стратегічної сесії учасники розбиваються на команди як за функціональним, так і змішаним способом. Саме тому так важливо заздалегідь все спланувати, адже без структури більшість дорогоцінного часу піде на організаційні питання, що не дозволить зосередитися на ключовій меті. До того ж досвідчений стратег може ділитися досвідом і спрямовувати сесію, так і модерувати групу.

  Без модератора ви можете допустити фундаментальні помилки під час зустрічі, такі як: швидке та поверхове прийняття рішень через неправильний розподіл часу; низька якість комунікації; відірваність плану від реальності, коли він створений для того, щоб бути, а не реально працювати та приносити користь компанії.

  • Відкриті семінари в управлінській, фінансовій, HR сферах та інше

  Як не крути, але вкладаючись у курси для вашої команди, не вся інформація підходитиме під конкретну специфіку вашого бізнесу. У випадку з розробкою корпоративних тренінгів ви відразу опиняєтеся на крок попереду конкурентів. Адже замість того, щоб витрачати роки на пошуки ідеального вирішення якихось нюансів у веденні бізнесу, ви одразу отримуєте професійний та персоналізований тренінг від провідних експертів.