Пошук та підбір персонала

Отримати консультацію

Підбір персоналу, у тому числі у вузькопрофесійних областях

Активна робота з пасивними кандидатами

Пошук команди для запуску нового проекту та розширення штату

Підбір персоналу – це бізнес-процес, який має найважливіше значення, оскільки тільки за наявності кваліфікованих кадрів компанія зможе досягти найкращих результатів і вирішити поставлені завдання. Послуга пошуку та підбору персоналу в Києві — досить трудомісткий та витратний за часом процес, тому доцільно звернутися до послуг професіоналів. До того ж, послуги з підбору персоналу дозволяють заощадити кошти завдяки відсутності необхідності оплачувати соціальні гарантії для рекрутера, а також оперативному та якісному наданню послуги. Саме воно дозволить швидко закрити позицію та почати отримувати дохід завдяки роботі нового співробітника.

Вам будуть корисні послуги компанії з підбору персоналу, якщо:

 • Плануєте запуск нового проекту та розширення штату;
 • У компанії немає виділеного співробітника, що займається підбором персоналу;
 • У компанії висока плинність кадрів.

Експерти EBS зарекомендували себе як провідні фахівці з підбору персоналу у таких сферах:

 • управління персоналом;
 • бухгалтерія/фінанси;
 • пошук адміністративного персоналу.

Фахівці EBS здійснюючи підбір персоналу, успішно поєднують швидкість і якість, а також мають експертизу у вузькопрофесійних сферах та галузях. Ми розуміємо потреби наших клієнтів, враховуємо індивідуальні особливості кожного проекту, а також безпомилково підбираємо ідеальних кандидатів під Ваші завдання, що вигідно виділяє нас серед фірм з пошуку та підбору кадрів.

Отримати консультацію

Переваги роботи з EBS як компанія з підбору персоналу:

 • ми маємо великий досвід пошуку кандидатів зі спеціалізацією у вузькопрофесійних галузях;
 • у нас ви знайдете індивідуальні рішення щодо підбору персоналу для кожного клієнта;
 • ви будете вести комунікацію з єдиною контактною особою, яка максимально оперативно відповідатиме на будь-які ваші запити 5 днів на тиждень. При цьому, у разі лікарняного або відпустки у спеціаліста, у нас налаштовані механізми роботи, які забезпечують її безперервність, але з дотриманням умов конфіденційності;
 • проводимо активну роботу із пасивними кандидатами;
 • швидко реагуємо на будь-які ваші запити, а також гарантуємо високу якість послуг, що підкріплюється не лише нашим більш ніж 24-річним досвідом роботи на ринку України, а й регулярними оцінками задоволеності клієнтів;
 • підтримкою постійний зв’язок із клієнтом, а також тримаємо вас в курсі досягнень та інсайдів роботи з проектом;
 • ви отримаєте не тільки рекрутинг, як у випадку з вибором агентства з підбору персоналу, а й надійного партнера, здатного надати консультування, яке допоможе вивести роботу кадрового відділу на новий рівень;
 • досвід роботи експертів EBS, які проводять підбір персоналу, становить понад 5 років.

Унікальна комплексна модель Employee life cycle

Супровід всього життєвого циклу співробітника в компанії від моменту підбору кандидатів на вакансію до моменту розірвання трудового договору.

Підбір і надання персоналу

Адаптація

Оцінка

Кадрове адміністрування

Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Отримати консультацію

Розрахунок заробітної плати

Компенсації і пільги

Розірвання трудового договору

Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Отримати консультацію

НАШІ КЛІЄНТИ

Вигоди від послуги пошуку персонала

01

Обсяги

Великі об’єми обробки інформації нашими спеціалістами

02

Економію

Зменшення фінансових видатків на адміністрування персоналу

03

Швидкість

Оперативне реагування на запити клієнта

04

Надійного партнера

Ми цінуємо кожного клієнта та радіємо їх зростанню

05

Кваліфіковані кадри

Вдосконалення знань у сфері HR адміністрування

06

Сучасні підходи

Технічне та програмне забезпечення на високому рівні

07

Актуальність

Постійні відслідковування законодавчих змін

08

Досвід

Напрацьований досвід на провідних підприємствах

Ми з радістю проведемо з вами зустріч-знайомство для уточнення всіх деталей та запитів та БЕЗКОШТОВНУ консультацію з питань пошуку персонала

  0

  роки на ринку

  0

  співробітників

  0

  щасливих клієнтів

  0

  більш успішних проектів

  Підбір персоналу — один із найважливіших бізнес-процесів, адже саме кваліфіковані та залучені до роботи кадри є ключовою властивістю успішного бізнесу. Саме тому послуга з пошуку та підбору персоналу є аспектом, на якому не слід економити. Так що у випадках, коли вам необхідно знайти досвідченого фахівця максимально оперативно, експерти EBS допоможуть вам вибрати ідеального кандидата під Ваші завдання.

  Експерти EBS, підбираючи персонал для реалізації наших проектів, змогли напрацювати величезний досвід у сфері пошуку та підбору персоналу, а також мають експертизу у вузькопрофесійних сферах та галузях. В рамках послуги в галузі рекрутингу експерти EBS зможуть підібрати персонал для української або міжнародної компанії за такими напрямками: бухгалтерія/фінанси, управління персоналом, а також пошук адміністративного персоналу.

  Що входить у пошук та підбір персоналу?

  Пошук персоналу — це створення необхідного резерву кандидатів на певну посаду, з яких згодом буде відібрано найбільш підходящих співробітників.

  Ми маємо виняткову експертизу в таких сферах:

  Управління персоналом

  Надаючи послуги аутсорсингу персоналу та підбираючи персонал для реалізації наших проектів, ми змогли напрацювати величезний досвід, велику базу кандидатів та глибоке розуміння галузі. Щодня ми закриваємо позицію в галузі HR для наших клієнтів та власних проектів.

  Фахівці з кадрового адміністрування, рекрутери, фахівці з компенсацій та пільг, навчання та розвитку, HR generalist, HR business partner, менеджери та директори з персоналу — ось ті позиції, з якими працюють наші фахівці щодня.

  Пошук фінансового персоналу

  Зарекомендувавши себе як одна з провідних компаній у галузі фінансового та кадрового аутсорсингу персоналу, ми знаємо, як підібрати ідеального кандидата. Сотні компаній довіряють нам процеси розрахунку заробітної плати та ведення бухгалтерії, що дозволило нам накопичити значний досвід, довірившись якому Ви можете доручити нам пошук кандидатів у цій галузі.

  Фахівці EBS здійснять пошук та підбір персоналу на будь-які фінансові позиції, від бухгалтера на ділянку, бухгалтера з розрахунку заробітної плати, бухгалтера-контролера, фінансового аналітика, бізнес-аналітика, внутрішнього контролера, фінансового контролера та скарбника, до головного бухгалтера та фінансового директора.