HR консультування

Отримати консультацію

Підтримка і консультування вищого керівництва

Дослідження ринку заробітних плат

Проведення професійного тестування

HR консультування

Якщо у вас вже є inhouse HR-команда, то посилити її ефективність можна за допомогою багатого досвіду експертів EBS завдяки зовнішньому HR консалтингу компанії. Він допоможе вам при розробці та впровадженні рішень у сфері управління персоналом для оптимізації діяльності компанії та покращення результатів.

У яких випадках вам потрібний HR консалтинг?

 • Консалтинг керування персоналом необхідний, коли ви будуєте систему керування персоналом з нуля.
 • Компанія масштабується та старі методи роботи перестають бути ефективними.
 • Співробітників не задовольняє рівень оплати праці, як наслідок, у компанії можна побачити високу швидкість змінюваності кадрів.
 • У вас немає працюючої системи мотивації працівників.
 • Існують зони зростання в області HR менеджменту, опрацювання яких не зсувається з однієї точки.
 • Необхідні консультації у сфері трудового законодавства.

HR консалтинг може включати як дослідження на ринку праці, так і оптимізацію кадрового діловодства та взаємовідносин між співробітниками – все залежить від цілей вашого бізнесу. Підтверджена багаторічним досвідом експертиза команди EBS допоможе вам вивести роботу з кадрами на новий рівень у зручному для вас форматі роботи.

Отримати консультацію

В яких питаннях експерти EBS можуть допомогти вам під час консультації?

 • Дослідження ринку заробітних плат.

дослідження для різних ринків та вакансій, що допомагає українським компаніям утримувати талановиті кадри.

 • Проведення професійного тестування.

розробка професійного тестування від експертів EBS допомагає перевірити навички претендента та мати більш повну картину при прийнятті рішення.

 • Підтримка та консультування вищого керівництва та відділу персоналу під час впровадження складних систем з управління персоналом.

підвищення ефективності команди в процесі, завдяки прозорим та зрозумілим комунікаціям та детальному та тсруктурованому плану.

Унікальна комплексна модель Employee life cycle

Супровід всього життєвого циклу співробітника в компанії від моменту підбору кандидатів на вакансію до моменту розірвання трудового договору.

Підбір і надання персоналу

Адаптація

Оцінка

Кадрове адміністрування

Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Отримати консультацію

Розрахунок заробітної плати

Компенсації і пільги

Розірвання трудового договору

Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Отримати консультацію

НАШІ КЛІЄНТИ

Вигоди від послуги HR консультування

01

Обсяги

Великі об’єми обробки інформації нашими спеціалістами

02

Економію

Зменшення фінансових видатків на адміністрування персоналу

03

Швидкість

Оперативне реагування на запити клієнта

04

Надійного партнера

Ми цінуємо кожного клієнта та радіємо їх зростанню

05

Кваліфіковані кадри

Вдосконалення знань у сфері HR адміністрування

06

Сучасні підходи

Технічне та програмне забезпечення на високому рівні

07

Актуальність

Постійні відслідковування законодавчих змін

08

Досвід

Напрацьований досвід на провідних підприємствах

Ми з радістю проведемо з вами зустріч-знайомство для уточнення всіх деталей та запитів та БЕЗКОШТОВНУ консультацію з питань HR консультування

  0

  роки на ринку

  0

  співробітників

  0

  щасливих клієнтів

  0

  більш успішних проектів

  • Дослідження ринку заробітних плат.

  Сильна команда — один із головних факторів процвітання бізнесу, саме тому важливо, щоб послуги ейчара надавалися максимально якісно. Адже команда, чиї потреби не задоволені, не зможе залучатися до завдань та викладатися на всі сто. Ключовий елемент системи управління персоналом – конкурентна заробітна плата та система мотивації. Саме тому без аналізу тенденцій на ринку заробітних плат та прогнозування трендів не обійтися. Експерти EBS регулярно проводять такі дослідження для різних ринків та вакансій, що допомагає українським компаніям утримувати талановиті кадри.

  • Проведення професійного тестування.

  Пошук кваліфікованих кадрів – завдання не з простих, адже навіть провівши безліч співбесід та обравши найкращого кандидата, ніколи немає гарантії, що він упорається зі своїми завданнями. Це легко зрозуміло, адже як у резюме, так і на співбесіді кожен хоче показати виключно найкращі сторони. Зробити неправильний вибір дуже легко, а як наслідок ви отримаєте величезні часові витрати на рекрутинг та зниження ефективності на ділянці роботи. Саме тут вам допоможуть HR консалтингові послуги, тому що допомога з розробкою професійного тестування від експертів EBS допомагає перевірити навички претендента і мати більш повну картину при прийнятті рішення.

  • Підтримка та консультування вищого керівництва та відділу персоналу під час впровадження складних систем з управління персоналом.

  Це одна з найважливіших сфер HR консалтингу, адже при інтеграції будь-яких змін природна реакція співробітників — страх і опір, і до цього треба бути готовим. Адже причин для цього може бути безліч: від страху втратити ґрунт під ногами до відсутності розуміння необхідності змін. Щоб впоратися з цим і не втратити ефективність команди у процесі, потрібно вести прозору та зрозумілу комунікацію, що не вийде без детального та структурованого плану. Це саме той випадок, коли вам допоможе консалтингова компанія, яка має винятковий досвід у такій сфері, як управління персоналом в Україні.