HR Аудит проводиться Співробітниками EBS

Аналіз правильності і повноти ведення кадрової документації

Аналіз наявності та грамотності складання локальної документації

HR аудит на підприємстві

Головна мета кадрового діловодства у будь-якій компанії — уникнення трудових спорів та штрафів від контролюючих органів. Саме тому, щоб готувати звітність відповідно до чинного законодавства України та виявити проблемні зони — HR аудит в Україні незамінний.

HR аудит у компанії проводиться експертами EBS на території офісу. Наша команда має значний досвід ведення кадрового адміністрування, спілкування з державними органами, консультування з трудових спорів, проведення кадрового аудиту на підприємстві та відновлення кадрової документації, а також кадрового консультування керівництва та співробітників компаній-клієнтів з питань трудового законодавства в Україні та Києві.

Під час кадрового аудиту будуть виконані наступні роботи:

 • Аналіз наявності та правильності затвердження наступних локальних нормативних документів Компанії:

Колективний договір; Положення про внутрішній трудовий розпорядок; Положення про захист персональних даних працівників; Положення про оплату праці працівників; Положення про матеріальну відповідальність.

 • Аналіз правильності і повноти ведення наступних видів кадрової документації:

накази (відпустка, прийом, звільнення, переведення, премії та ін. види наказів по особовому складу); табелі обліку робочого часу; листки непрацездатності; штатні розписи; графіки відпусток, а також порядок і правильність надання різних видів відпусток; особові справи співробітників; трудові книжки; журнал обліку руху трудових книжок; картки П-2; трудові договори; договори про припинення трудових відносин за угодою сторін; документи щодо захисту персональних даних (згоди на обробку, наказ і т.д.).

 • Перевірка наявності, правильності і своєчасності підготовки (здачі) таких документів, як:

Звіти в Центр Зайнятості; Протоколи Комісії із соціального страхування на випадок тимчасової втрати працездатності. Дотримання квоти інвалідів на підприємстві.

Приймаючи рішення про кадровий аудит, ви отримуєте можливість виявити не тільки безліч зон зростання, але й проблемних зон з рекомендаціями щодо їх усунення. Це означає, що для того, щоб HR аудит не пройшов даремно, слід активно впроваджувати його результати в роботу або замовити кадрове консультування, щоб експерти допомогли вам розробити план з впровадження змін до роботи.

Отримати консультацію

Що буде включати звіт, який ви отримаєте, провівши HR аудит в компанії?

 • Детальний опис виконаних робіт з кожного етапу;
 • Оцінку відповідності вимогам законодавства поточного стану кадрового обліку підприємства;
 • Виявлені порушення вимог поточного трудового законодавства (якщо такі будуть виявлені) у оформленні, веденні та зберіганні кадрової документації;
 • Опис можливих зон ризиків у сфері кадрового обліку;
 • Рекомендації щодо усунення та виправлення виявлених порушень.

Унікальна комплексна модель Employee life cycle

Супровід всього життєвого циклу співробітника в компанії від моменту підбору кандидатів на вакансію до моменту розірвання трудового договору.

Підбір і надання персоналу

Адаптація

Оцінка

Кадрове адміністрування

Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Отримати консультацію

Розрахунок заробітної плати

Компенсації і пільги

Розірвання трудового договору

Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Отримати консультацію

НАШІ КЛІЄНТИ

Вигоди від послуги HR аудиту

01

Обсяги

Великі об’єми обробки інформації нашими спеціалістами

02

Економію

Зменшення фінансових видатків на адміністрування персоналу

03

Швидкість

Оперативне реагування на запити клієнта

04

Надійного партнера

Ми цінуємо кожного клієнта та радіємо їх зростанню

05

Кваліфіковані кадри

Вдосконалення знань у сфері HR адміністрування

06

Сучасні підходи

Технічне та програмне забезпечення на високому рівні

07

Актуальність

Постійні відслідковування законодавчих змін

08

Досвід

Напрацьований досвід на провідних підприємствах

Ми з радістю проведемо з вами зустріч-знайомство для уточнення всіх деталей та запитів та БЕЗКОШТОВНУ консультацію з питань HR аудиту

  0

  роки на ринку

  0

  співробітників

  0

  щасливих клієнтів

  0

  більш успішних проектів

  У чому переваги кадрового аудиту?

  Кадровий аудит – послуга, яка з максимальною ефективністю дозволяють виявити та усунути порушення трудового законодавства у компанії. Кадровий аудит в Україні допоможе мінімізувати трудові суперечки зі співробітниками та підготуватися до перевірок контролюючих органів, щоб уникнути негативних фінансових наслідків та інших заходів впливу на керівника за результатами таких перевірок.

  Аналіз правильності та повноти ведення кадрової документації проводиться на змішаному принципі, що дозволить скласти уявлення про загальний стан справ, виявити типові помилки та порушення, після чого будуть розроблені відповідні рекомендації щодо їх усунення. Так, аналіз особових справ поточних співробітників та наказів про прийом, переведення та звільнення та іншу кадрову документацію здійснюється в необхідному обсязі.