Збір загальної інформації про ринок

Розробка індивідуального бізнес-плану

Запуск системи фінансів

Вихід компанії на ринок – це фінальна частина, яка завершує стратегічні розробки, проведені фахівцями нашої фірми. Вихід на ринок нового підприємства означає появу нового конкурента для тих організацій, які надають ідентичні товари або послуги, тому дуже важливо підготуватися до виходу таким чином, щоб зайняти гідне місце в ніші. Розробка конкурентної стратегії на ринку складається з декількох етапів, кожен з яких має визначальне значення для формування іміджу компанії і впровадження нової продукції в конкретній сфері ринку.

Розробка стратегії цільового ринку

Основними етапами при розробці стратегії розвитку ринків, розширення яких планується надалі, є:

 • Збір загальної інформації про ринок, на який планується поставка продуктів компанії. Фахівцями вивчаються особливості ринку, тенденції його розвитку на найближчі кілька років, виводяться статистичні дані споживчої активності, а також уточнюється державне управління над усіма структурами діяльності підприємців.
 • Розробка базових процедур підприємницької діяльності організації. Цей пункт включає в себе створення необхідної документації компанії-клієнта, які необхідні для виходу на великий ринок. Перелік документів різниться в залежності від напрямку діяльності фірми. Базовий список включає в себе регламенти, процедури, свідоцтва необхідних інстанцій на продажу та інше.
 • Запуск системи фінансів. Передбачає створення регулярних фінансових звітів, формування чітких завдань, впровадження сучасних систем з обліку і контролю фінансових потоків. Налагодження фінансової системи необхідне для повноцінного ведення роботи підприємства. В іншому випадку, неготове до серйозного контролю виробництво просто не витримає конкуренції на ринку.
 • Розробка індивідуального бізнес-плану. Це завершальний етап стратегії виходу на ринок певної продукції або послуг, і являє собою створення алгоритму подальшого просування компанії, який буде представлений потенційним інвесторам. План охоплює собою загальний огляд певного сегмента на ринку, попередні прогнози розвитку компанії в найближчі 2-5 років, остаточне моделювання найважливіших складових систем просування фірми: фінансової, маркетингової та рекламної.

Стратегія виходу на ринок: переваги професійних послуг

Грамотний супровід компанії являє собою комбінацію кращих способів створення маркетингу і рекламних акцій для формування привабливого солідного іміджу компанії, економії фінансів і часу. Завдяки комплексному супроводу, компанія завжди досягає успіху в своїй справі, і витримує серйозну конкуренцію. Переваг співпраці з нами дійсно багато:

 • Наявність висококваліфікованих професіоналів в конкретній області, які готові виконати роботу під ключ: провести всі необхідні дослідження, аналітику, і максимально ефективно реалізувати продукцію на підставі отриманих даних.
 • Підведення підсумків, вимір ефективності виконаних операцій. Розробка стратегії ведення бізнесу на кілька років вперед.

СПІВПРАЦЮЮЧИ З EBS, ВИ ОТРИМАЄТЕ

01

Достовірну інформацію

02

Економію часу

03

Швидкість

04

Надійного партнера

05

Індивідуальний підхід

06

Надійність

07

Якість

08

Досвід

Надішліть запит на безкоштовну консультацію

Наш спеціаліст зв’яжеться з вами, щоб уточнити дату та час зустрічі

  0

  року на ринку

  0

  співробітників

  0

  щасливих клієнтів

  0

  більш успішних проектів

  НАШІ ПАРТНЕРИ