Планування подальшої співпраці з клієнтом

Вибір напрямку розвитку компанії

Реалізація стратегії

Реалізація бізнес стратегій

Наявність чіткої і зрозумілої мети і цілеспрямована робота – це ті речі, які допомагають кожній людині бути більш ефективною і наполегливою, і при цьому досягати заздалегідь бажаних і очікуваних результатів. У свою чергу, для компаній, в яких працює багато людей, від яких залежать результати її роботи, наявність такої чіткої мети є ще більш важливим і необхідним, ніж для окремої людини, оскільки вона допомагає об’єднати зусилля багатьох людей і завдяки їх злагодженій роботі досягати поставлених цілей.

Як саме досягти поставлені цілі, що потрібно зробити і як спрямувати зусилля компанії і її окремих співробітників, визначає стратегію компанії.

У той же час для більшості українських компаній на першому етапі стратегічного розвитку актуальним стає питання про необхідність розробки Місії компанії, яка є важливою і основоположною для розробки «Правильних» цілей і стратегій. Тому що Місія компанії – це, з одного боку, суспільно корисна мета, з іншого – Цінності компанії, принципи її роботи, з яких формується корпоративна культура, яка транслює Місію.

Саме на допомогу компаніям в розробці Місії, Бачення (стратегічної мети), Цілей і Стратегій (основних стратегічних елементів), спрямовані послуги компанії EBS по «Стратегічному розвитку».

Розробка ефективної стратегії, проведена вчасно, допоможе виявити і усунути можливі помилки в роботі компанії, або повністю запобігти їх появі. Крім того, ця послуга дозволить грамотно вибрати подальший напрямок роботи фірми, визначити взаємовигідні умови для продуктивної співпраці з покупцем.

Розробка стратегії розвитку організації – дуже багатогранний процес, що вимагає професійного підходу. Щоб бізнес був успішним і приносив хороший дохід, його необхідно постійно розвивати і вдосконалювати. Саме цим і займаються наші фахівці, готові в будь-який момент взяти контроль над веденням діяльності організації.

Отримати консультацію

Розробка стратегії розвитку

Розробка стратегії проводиться в кілька етапів, кожен з яких має певне значення. Зокрема, в цьому процесі передбачені не тільки поради, які добре працюють в теорії, а й практичні дії нашої фірми, що включають в себе регулярні зустрічі з менеджерами компанії-клієнта, контроль керуючих структур, вивчення звітів і статистики роботи організації за конкретні часові проміжки. Розробка стратегії компанії включає в себе такі етапи:

 • Планування співпраці з клієнтом, створення базового плану, яким прямуватиме підприємець.
 • Вибір напрямку розвитку компанії. Іноді фірма, у якій начебто все в порядку, все одно не може похвалитися достатньою кількістю покупців і хорошим доходом. Ймовірно, проблема криється в неправильному напрямку руху. Грамотно продумана розробка стратегії розвитку підприємства допоможе виявити і прибрати проблему.
 • Підбиття підсумків по розробці стратегії організації.
 • Реалізація стратегії – практичне застосування всіх пунктів плану в діяльності компанії, оцінка їх ефективності.

СПІВПРАЦЮЮЧИ З EBS, ВИ ОТРИМАЄТЕ

01

Достовірну інформацію

02

Економію часу

03

Швидкість

04

Надійного партнера

05

Індивідуальний підхід

06

Надійність

07

Якість

08

Досвід

Надішліть запит на безкоштовну консультацію

Наш спеціаліст зв’яжеться з вами, щоб уточнити дату та час зустрічі

  0

  року на ринку

  0

  співробітників

  0

  щасливих клієнтів

  0

  більш успішних проектів

  НАШІ ПАРТНЕРИ

  Залежно від особливостей компанії або побажань клієнта, для розробки Місії, Бачення (стратегічної мети), Цілей і стратегій компанії можуть використовуватися один з двох підходів до проведення робіт по «Стратегічного розвитку»:

  Підхід 1. Проведення семінару зі стратегічного розвитку з менеджментом компанії;

  Підхід 2. Проведення серії робочих зустрічей з менеджментом.

  Не залежно від обраного підходу, в роботі по «Стратегічному розвитку» EBS використовує підтверджену практикою методику, яка передбачає спільну роботу консультантів і клієнтів, що дозволяє не тільки забезпечити використання знань і досвіду консультантів, а й розробити такі стратегічні елементи, які близькі і зрозумілі тим співробітникам компанії, які будуть забезпечувати їх виконання. У той же час, кожен з цих підходів має свою специфіку організації роботи та етапи виконання робіт.

  ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З EBS

  • Проведення такої кількості зустрічей з менеджментом, яке необхідно для прийняття остаточного рішення;
  • Єдине бачення менеджментом стратегії розвитку формується з необхідною деталізацією і адекватними витратами часу.
  • Концентрація менеджменту і «відділення» від щоденних робочих питань;
  • Колективне обговорення всіма ключовими менеджерами важливих проблем і питань;
  • Team-building
  • У досить короткі терміни сформовані єдине бачення менеджментом компанії, обговорені та визначені основні показники (цілі) і стратегії

  В цілому, розробка стратегії фірми спрямована не тільки на швидке поліпшення якості обслуговування клієнтів, а й на вироблення подальшого напрямку діяльності організації. Якщо підприємець після закінчення співпраці буде дотримуватися всіх пунктів і умов ведення бізнесу, які нададуть співробітники нашої компанії, успіх забезпечений.

  Послуга розробки стратегії

  Багатьох клієнтів, звичайно, цікавить вартість розробки стратегії розвитку компанії. Остаточна ціна залежить від декількох факторів, серед яких визначальними є:

  1. Ніша, яку займає на ринку підприємство.
  2. Розміри компанії.
  3. Особливості внутрішньої і зовнішньої діяльності.
  4. Форма послуг, що надаються.

  Нюансів співпраці досить багато, тому необхідна особиста зустріч клієнта з співробітниками компанії для з’ясування всіх подробиць і озвучування підсумкової вартості роботи. У будь-якому випадку, розробка стратегій підприємства допоможе організації стати більш успішною, завоювати любов і довіру клієнтів, а також істотно підвищити рівень доходу власника.