Розробка бізнес-плану

Оцінка бізнесу

Контроль над проектами

Бізнес-планування та оцінка бізнесу

EBS створить бізнес-план, який допоможе максимізувати прибуток та мінімізувати витрати. Ми переконаємо інвесторів у життєздатності вашої бізнес-моделі та забезпечимо їх об’єктивною багатосторонньою оцінкою, щоб допомогти їм правильно розпорядитися своїми фінансовими ресурсами.

Основними етапами розробки бізнес-плану є:

 • Запуск проекту
 • Збір, обробка та аналіз інформації
 • Розробка ключових розділів бізнес-плану та побудова фін моделі
 • Складання фінального бізнес-плану

З метою підвищення ефективності взаємодії консультантів EBS із замовником у рамках реалізації даного проекту та забезпечення умов досягнення його максимальної результативності, підхід EBS передбачає поділ проекту на етапи – точки контролю та оцінки проміжних результатів роботи.

Після обговорення варіантів співробітництва буде обрано сценарій, при якому Компанія готує необхідну аналітичну інформацію для фінансової моделі – аналіз ринків, технологічні аспекти роботи, а також необхідну операційну інформацію для розрахунків – етапи запуску, необхідну кількість персоналу, дані щодо прогнозів продажів по різних ринках тощо

EBS, зі свого боку, забезпечує побудову фінансової моделі, аналіз ризиків проекту та сценарії, а також формує описову частину моделі.

Отримати консультацію

Навіщо потрібна розробка бізнес-плану та оцінка компанії?

 • Бізнес-планування та оцінка бізнесу показує інвесторам, як компанія збирається збирається використовувати вкладені кошти та отримувати від них дохід;
 • Допомагає оцінити перспективи проекту і вже на початковому етапі виявити підводні камені, з якими має зіткнутися і які можуть завадити реалізації задуманого;
 • Знайти та обґрунтувати аргументи на користь доцільності реорганізації існуючого підприємства чи створення нового.
 • Визначити перспективні ринки збуту продукції та оцінити, яке місце на них займає Ваша компанія.
 • Оцінити витрати компанії на виробництво та збут продукції. Порівняти витрати з цінами, за якими будуть реалізовуватися товари чи послуги та визначити потенційну прибутковість товарів та послуг.
 • Детально проаналізувати та оцінити фінансово-матеріальне становище підприємства.
 • Діючий бізнес використовує план, щоб визначити, наскільки реальним є досягнення стратегічних і тактичних цілей, поставлених перед компанією, оскільки планування найчастіше є ключовим фактором, що впливає на зростання та успіх підприємства.

СПІВПРАЦЮЮЧИ З EBS, ВИ ОТРИМАЄТЕ

01

Достовірну інформацію

02

Економію часу

03

Швидкість

04

Надійного партнера

05

Індивідуальний підхід

06

Надійність

07

Якість

08

Досвід

Надішліть запит на безкоштовну консультацію

Наш спеціаліст зв’яжеться з вами, щоб уточнити дату та час зустрічі

  0

  року на ринку

  0

  співробітників

  0

  щасливих клієнтів

  0

  більш успішних проектів

  НАШІ ПАРТНЕРИ