Управлінський консалтинг спрямований на поліпшення бізнес-процесів, пошук нових можливостей для розвитку, допомоги в стратегічному плануванні, автоматизацію бізнес-процесів з метою оптимізації часу і трудовитрат. Завдяки експертам EBS ви можете найбільш ефективно управляти компанією, що сприяє зростанню прибутку, зміцненню позицій на ринку і збільшення числа лояльних клієнтів.

Навіщо вам потрібен управлінський консалтинг?

У сучасному динамічному світі управляти компанією стало складніше через стрімке зростання конкуренції. Тому пропорційно зростає потреба в управлінському консалтингу, організовувати діяльність щодо поліпшення управління і стратегічного планування.

Грамотне управління і консалтинг підсилюють ваші переваги і допомагає вийти на новий рівень. Пріоритетне завдання для консультантів – скрупульозний аналіз вашої організації допомогти c прийняттям вірних рішень, розробкою і коригуванням стратегічних планів, а потім перевірити їх шляхом фінансового моделювання.

У чому перевага зовнішніх фахівців в порівнянні зі штатними менеджерами?

Погляд досвідченого консультанта в цій сфері завжди виграє inhouse менеджерам, адже динамічність зовнішнього середовища, закриття внутрішніх поточних проблем, мінливі потреби команди – все це вимагає постійної концентрації і оперативного реагування на поточні виклики та можливості. В такому поточному авралі у керівництва часто не вистачає ресурсів для більш детального вивчення проблем, розробки цілей і головне – огляду з боку. До того ж їх судження замилити звичним способом дій, що склалися стереотипами, що і викликає потребу в послугах сторонніх фахівців, що володіють незалежним поглядом і присвятив себе глибокому вивченню цієї сфери.

Рішення замовити послуги з управлінського консалтингу рано чи пізно приходить до будь-яких власникам бізнесу, але прийнявши його раніше ви отримаєте можливість збільшити прибуток, скоротивши кількість непотрібного праці, налагодивши процеси всередині компанії. До того ж, якщо в одних руках зосереджено відразу кілька бізнесів, виникає потреба в тому, щоб налагодити систему управління ними як єдиним об’єктом.

Такий підхід дозволяє використовувати синергію взаємодії, скорочувати витрати на управління, підвищувати рентабельність капіталу, збільшувати прозорість управління і швидкість прийняття рішень.

Команда EBS допоможе підвищити результативність вашої організації за допомогою оптимізації операційних процесів і створення дієвих механізмів контролю витрат і бюджетування.

Опубліковано двадцять перше видання піврічного журналу EBS Дайджест

Представляємо EBS Digest, що містить добірку статей в рамках управлінського консалтингу, юриспруденції, фінансів, бухгалтерського аутсорсингу та управління персоналом.

Віддалене управління проектами

Епідемія коронавірусу принесла колосальні збитки глобальній економіці в цілому і практично у всіх сферах – охорони здоров’я, економіці, виробництві. Постраждали не тільки власники малого бізнесу, а й світові гіганти.

Опубліковано двадцяте видання піврічного журналу EBS Дайджест

Представляємо EBS Digest, що містить добірку статей в рамках управлінського консалтингу, юриспруденції, фінансів, бухгалтерського аутсорсингу та управління персоналом.

Хто крутіший – лижник чи сноубордист?

Або з погляду управління компанією – візіонер чи адміністратор? Насправді, кожному часові потрібен свій лідер.