Транснаціональні компанії давно стали головними гравцями глобальної економіки. Проте серед переваг міжнародних бізнес-структур є, у тому числі, і можливість мінімізації податкових витрат або навіть повне ухилення від оподаткування. В багатьох випадках це може ставати підставою для несправедливої сплати податків – не в тих юрисдикціях, в яких транснаціональна корпорація отримує прибутки, а в тих, де вона платить менше податків. Рішенням цієї проблеми є правила трансфертного ціноутворення, які дозволяють державним органам певної країни контролювати справедливість сплати податків в країні транснаціональними компаніями. EBS пропонує широкий спектр послуг, які допоможуть бізнесу зрозуміти свої помилки та ризики та підготувати всі необхідні документи для проведення контролю за такими транзакціями з боку Фіскальної служби України.

Експерти практики

Дозвіл на роботу для іноземних Гіг-спеціалістів

Вчергове нагадуємо, що після закінчення воєнного стану іноземці, які працюють в Україні за гіг-контрактами мають отримати дозвіл на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні.

Відмова в гарантійному обслуговуванні

Катерина Гарбуз, партнер, керівник юридичної практики, EBS Ми, споживачі, придбаваючи товари, особливо якщо їх вартість висока, зацікавлені в тому, щоб такі товари служили нам довго. При цьому вартість товару прямо пропорційна нашим очікуванням щодо тривалості їх нормального користування.

Процедури бронювання військовозобов’язаних працівників

2 травня 2023 року набрали чинності зміни до Порядку бронювання військовозобов’язаних за списком військовозобов’язаних під час дії воєнного стану, затвердженого постановою КМУ від 27.01.2023 р. № 76.

EBS Quarterly Review за 1 квартал 2023 року

EBS Quarterly Review за 1 квартал 2023 року Шановні Клієнти та Партнери! До Вашої уваги EBS Quarterly Review зі змінами та поясненнями законодавства за 1 квартал 2023 р.