Транснаціональні компанії давно стали головними гравцями глобальної економіки. Проте серед переваг міжнародних бізнес-структур є, у тому числі, і можливість мінімізації податкових витрат або навіть повне ухилення від оподаткування. В багатьох випадках це може ставати підставою для несправедливої сплати податків – не в тих юрисдикціях, в яких транснаціональна корпорація отримує прибутки, а в тих, де вона платить менше податків. Рішенням цієї проблеми є правила трансфертного ціноутворення, які дозволяють державним органам певної країни контролювати справедливість сплати податків в країні транснаціональними компаніями. EBS пропонує широкий спектр послуг, які допоможуть бізнесу зрозуміти свої помилки та ризики та підготувати всі необхідні документи для проведення контролю за такими транзакціями з боку Фіскальної служби України.

Експерти практики

Можливі зміни в регуляції дозволів на роботу іноземців

08.07.2022 року, Верховною Радою України було розглянуто в першому читанні та прийнято за основу  проєкт Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні” № 5795 від 16.07.2021.

EBS QUARTERLY REVIEW ЗА 2 КВАРТАЛ 2022 Р.

Шановні клієнти та Партнери! До Вашої уваги EBS Quarterly Review зі змінами та поясненнями законодавства за 2 квартал 2022 р. EBS_Quarterly_Review_2022_Q2_UKR

Аналіз змін до Податкового кодексу

15 квітня Президент підписав Закон про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо адміністрування окремих податків в період воєнного, надзвичайного стану.

Законопроект № 7251 «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин в умовах воєнного стану»

Нижче викладені зміни, які прийняті 12.05.2022 року в першому читанні   Припинення трудових відносин (підстави):