Перше запитання, яке можна почути від потенційного клієнта та яке ставимо самі, коли мова йде про товари та послуги. Останнє не можна побачити та спробувати, що викликає сумнів щодо справедливого формування вартості.

Вартість послуг на будь-які послуги аутсорсингу та консалтингові послуги залежить від низки факторів, серед яких: тип бізнесу, його розміри, кількість працівників, організація внутрішніх підрозділів, організаційна структура  та безліч інших, які сформують вартість майбутніх послуг. Стандартної формули не існує і витрати на аутсорсинг часом можуть бути меншими за власний ресурс, так і навпаки.

Зі сторони консультанта, звичайно, на вартість вплинуть кількість часу, необхідного на реалізацію проекту, кількість спеціалістів різних рівнів та кваліфікації, складність проекту.

Якщо для Клієнта важливі конфіденційність, надійність, професійність, гнучкість та швидкість у прийнятті рішень, тоді вибір Партнера для надання послуг аутсорсингу та консалтингових послуг стає більш очевидним.

Наш досвід та репутація перевірені роками та довірою клієнтів, і з кожним роком ми накопичуємо знання,  знаходимо нові рішення та впроваджуємо їх в наших проектах.

Аутсорсинг бухгалтерського та податкового обліку