У нас в EBS завжди був великий інтерес до ІТ  простору, і ми дуже раді підтримати наших друзів Blue Lake  – першу британсько-українську платформу по підтримці стартапів (частина VimesGroup).
Blue Lake Accelerator проведе 12 грудня свій перший Demo Day  у Лондоні в Google Startup Campus.

Мета акселератору стартапів – запропонувати підтримку стартапів на ранньому етапі під час інтенсивної програми (3-6 місяців), і команда EBS активно брала участь у підтримці стартапів з початку заснування Blue Lake цієї осені.
Demo Day є кульмінацією цих зусиль, коли стартапи мають можливість постати перед інвесторами та потенційними клієнтами. З Blue Lake Accelerator, що має коріння у Великобританії, в Лондоні відбудеться демонстраційний день, який об’єднає інвесторів, корпорації та технологічну спільноту.

Ми сподіваємось, що ви зможете приєднатися до команди EBS та Blue Lake на Demo Day. Щоб забронювати (безкоштовно) своє місце та дізнатись повний графік, натисніть тут.

Якщо ви хочете стати спонсором або інвестором Blue Lake Accelerator або дізнатися більше деталей, будь ласка, зв’яжіться з Любов’ю Гук, lyubov@vimesvc.com.