Управлінський консалтинг та ІТ

Потреби вашого бізнесу постійно змінюються. Зміни часто непомітні, але схильні накопичуватися та перешкоджати вашому зростанню. Наші консультанти з менеджменту допоможуть ухвалити правильні рішення, розробити та скоригувати стратегічні плани та перевірити їх за допомогою фінансового моделювання. EBS може покращити ефективність вашої організації через оптимізацію операційних процесів та створення ефективних механізмів контролю витрат. Комплексні заходи, які ми пропонуємо, дозволять правильним та своєчасним управлінським рішенням ефективно розвивати ваш бізнес.
EBS допоможе вам визначити основоположні цілі та принципи вашої компанії, сформулювати ваші корпоративні місію та бачення, а також розробити стратегію їхньої реалізації.
EBS оцінить поточну ефективність систем управління та звітності, їхні прозорість і надійність, і, за потреби, розробить облікову політику, а також системи управлінської, фінансової звітності та бюджетування.
На запит потенційних інвесторів EBS допоможе проаналізувати перспективи росту компанії та її фінансові та комерційні показники.
Якими б складними не були ваші бізнес-процеси, EBS проаналізує та задокументує їхній поточний стан AS-IS і розробить майбутню TO-BE модель, щоб підвищити ефективність вашого бізнесу.
EBS створить бізнес-план, який допоможе максимізувати прибутки та мінімізувати витрати. Ми переконаємо інвесторів у життєздатності вашої бізнес-моделі та забезпечимо їх об’єктивною багатосторонньою оцінкою, щоб допомогти їм правильно розпорядитися своїми фінансовими ресурсами.
Наші експерти розроблять для вашої компанії автоматичну систему звітності згідно з МСФЗ під ключ, від моделювання вимог до розробки політик та підтримки в перехідний період, а також налагодять управлінський облік, щоб допомогти менеджменту ухвалювати правильні стратегічні рішення.
Наші спеціалісти створять та впровадять для вашої компанії інформаційну систему будь-якої складності для ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку в різних конфігураціях інформаційної системи 1С:Підприємство. Ми надаємо послуги повного циклу, що включає налаштування, тестування та запуск програмного забезпечення, гарантуючи дотримання термінів, бюджету та графіку впровадження.
EBS проаналізує організаційну структуру вашої компанії на предмет її ефективності та відповідності цілям та стратегіям компанії, перевірить наявність повторюваності функцій та повноважень, «слабких» місць, які обмежують загальну продуктивність компанії та надасть рекомендації щодо її оптимізації.
EBS допоможе вашій компанії легко вийти на новий ринок та завоювати свій сегмент. Наші експерти проаналізують показники ринку, дослідять державне регулювання у вашому сегменті та сформують прогноз розвитку вашої компанії. Оформивши переможний бізнес-план, наші спеціалісти переконають інвестора у його прибутковості.
Наші експерти проведуть аудит чинної управлінської системи вашої компанії і розроблять моделі фінансового та управлінського обліку, що дозволить вам ухвалювати більш ефективні рішення. Наші спеціалісти також розроблять деталізовану систему бюджетування та структурують ролі кожного учасника бюджетного процесу вашої компанії.

Експерти практики

Олена Вольска

Керуючий партнер і директор
Олена Вольська – партнер-засновник консалтингової компанії EBS.
Докладніше

Наталія Саргунс

Старший партнер
Наталя Саргунс - експерт в галузі фінансового менеджменту і операційної діяльності компанії.
Докладніше

Давід Тетруашвілі

Керівник практики управлінського консалтингу
Професіонал зі стратегічного та операційного планування та аналізу.
Докладніше

Опубліковано тринадцяте видання піврічного видання EBS Дайджест

Червень, 2017 Ми раді представити вашій увазі тринадцяту версію EBS Digest. Видання, яке включає в себе добірку статей і практичних кейсів в рамках управлінського консалтингу, фінансів та бухгалтерського аутсорсингу, управління персоналом та юридичної практики. Поточна ситуація вимагає від України активізації...
Докладніше

Опубліковано чотирнадцяте видання піврічного видання EBS Дайджест

Грудень 2017 Ми раді представити вашій увазі чотирнадцяту версію EBS Digest. Видання, яке включає в себе добірку статей і практичних кейсів в рамках управлінського консалтингу, фінансів та бухгалтерського аутсорсингу, управління персоналом та юридичної практики. Питання безпеки бізнесу – мабуть наймодніший тренд...
Докладніше

Опубліковано шістнадцяте видання піврічного видання EBS Дайджест

Грудень, 2018 Ми раді представити вашій увазі шістнадцяту версію EBS Digest. Видання, яке включає в себе добірку статей і практичних кейсів в рамках управлінського консалтингу, фінансів та бухгалтерського аутсорсингу, управління персоналом та юридичної практики. Iснує теорія про те, що необхідно...
Докладніше

Опубліковано сімнадцяте видання піврічного видання EBS Дайджест

Липень, 2019 Ми раді представити вашій увазі сімнадцяту версію EBS Digest. Видання, яке включає в себе добірку статей і практичних кейсів в рамках управлінського консалтингу, фінансів та бухгалтерського аутсорсингу, управління персоналом та юридичної практики. У зв’язку з інтенсивним розвитком сучасного...
Докладніше

Опубліковано вісімнадцяте видання піврічного журналу EBS Дайджест

Грудень 2019 Ми раді представити вашій увазі вісімнадцяту версію EBS Digest. Видання, яке включає в себе добірку статей і практичних кейсів в рамках управлінського консалтингу, фінансів та бухгалтерського аутсорсингу, управління персоналом та юридичної практики. Життя без правил хаотичне, а з...
Докладніше

Давид Тетруашвілі: Про систему внутрішнього контролю на підприємстві (частина 1)

Докладніше

Давид Тетруашвілі: Організація системи внутрішнього контролю на підприємстві

Як перевести систему корпоративного управління на якісно новий рівень? Читайте другу частину статті  з порадами за посиланням.
Докладніше