Управління персоналом

Кожна успішна компанія була побудована навколо сильної, компетентної та гнучкої команди. Команда HR-спеціалістів EBS завжди бере до уваги умови працевлаштування та інтереси роботодавця та працівника. Ми допоможемо визначити вимоги до майбутніх членів вашої команди та оберемо саме тих людей, які зможуть реалізувати ваші задуми. Наші експерти збережуть ваші час і сили та дозволять використати їх виключно на реалізацію ваших бізнес-ідей.
EBS візьме на себе ведення кадрового документообігу для виконання вимог законодавства України та внутрішніх корпоративних вимог, а також взаємодію з державними органами та внутрішніми аудиторами під час перевірок.
EBS надає повний супровід процесів управління персоналом у компанії, консультування з вимог трудового законодавства, супроводження трудових спорів, проведення діагностики рівня задоволення та лояльності співробітників, аутплейсмент і т.д.
Наші експерти підберуть кваліфікований персонал для досягнення бізнес-цілей Вашої компанії та забезпечать організаційну підтримку під час аутстаффінгу (страхування, лізінг автомобілів, відрядження та інше).
EBS допоможе зробити справедливу та прозору систему оплати праці, стимулювання, оцінки діяльності співробітників, адаптації та навчання.
EBS знайдуть управлінців та фахівців з максимальним рівнем відповідності корпоративній культурі компанії та кваліфікаційним вимогам.
Наші експерти проведуть аудит кадрового документообігу для запобігання порушень трудового законодавства, фінансових та адміністративних штрафів. Наша експертиза дозволяє нам проводити аудит внутрішніх політик та процедур з управління персоналом та переконатися у їх відповідності корпоративним вимогам компанії та чинному законодавству.
Ми проконсультуємо вас з приводу створення безпечних умов праці співробітників та зменшення ризиків виробничих травм.
Наша команда розробить та проведе тренінги та семінари, які ми створимо відповідно до потреб саме вашої компанії. Ми також проведемо індивідуальний коучинг для керівників.

Експерти практики

Євгенія Вознюк

Партнер, Керівник практики HR послуг
Євгенія Вознюк Партнер, Керівник групи HR послуг Євгенія Вознюк є керівником групи HR послуг, професійним HR- консультантом.
Докладніше

Опубліковано тринадцяте видання піврічного видання EBS Дайджест

Червень, 2017 Ми раді представити вашій увазі тринадцяту версію EBS Digest. Видання, яке включає в себе добірку статей і практичних кейсів в рамках управлінського консалтингу, фінансів та бухгалтерського аутсорсингу, управління персоналом та юридичної практики. Поточна ситуація вимагає від України активізації...
Докладніше

Опубліковано чотирнадцяте видання піврічного видання EBS Дайджест

Грудень 2017 Ми раді представити вашій увазі чотирнадцяту версію EBS Digest. Видання, яке включає в себе добірку статей і практичних кейсів в рамках управлінського консалтингу, фінансів та бухгалтерського аутсорсингу, управління персоналом та юридичної практики. Питання безпеки бізнесу – мабуть наймодніший тренд...
Докладніше

Опубліковано шістнадцяте видання піврічного видання EBS Дайджест

Грудень, 2018 Ми раді представити вашій увазі шістнадцяту версію EBS Digest. Видання, яке включає в себе добірку статей і практичних кейсів в рамках управлінського консалтингу, фінансів та бухгалтерського аутсорсингу, управління персоналом та юридичної практики. Iснує теорія про те, що необхідно...
Докладніше

Опубліковано сімнадцяте видання піврічного видання EBS Дайджест

Липень, 2019 Ми раді представити вашій увазі сімнадцяту версію EBS Digest. Видання, яке включає в себе добірку статей і практичних кейсів в рамках управлінського консалтингу, фінансів та бухгалтерського аутсорсингу, управління персоналом та юридичної практики. У зв’язку з інтенсивним розвитком сучасного...
Докладніше

Опубліковано вісімнадцяте видання піврічного журналу EBS Дайджест

Грудень 2019 Ми раді представити вашій увазі вісімнадцяту версію EBS Digest. Видання, яке включає в себе добірку статей і практичних кейсів в рамках управлінського консалтингу, фінансів та бухгалтерського аутсорсингу, управління персоналом та юридичної практики. Життя без правил хаотичне, а з...
Докладніше