Представляємо EBS Digest, що містить добірку статей в рамках управлінського консалтингу, юриспруденції, фінансів, бухгалтерського аутсорсингу та управління персоналом.

Мабуть, всі вже зрозуміли, що жити в умовах пандемії, невизначених ситуацій та неможливості планувати на довготривалий час, нам ще треба буде довго. Але бізнес не може стояти на місці. Компанії дуже швидко активізувались і почали шукати нові шляхи втриматися на плаву, зробити комунікації кращими, або хоча б взагалі можливими.

Чи не стало це причиною втрати зв’язку між людьми? Всі настільки занурились в онлайн, що забули про те, що головна складова чи не кожного бізнесу – це люди. Які б не були технології, як би правильно не були налагоджені процеси, якщо в компанії є проблеми з людьми: всередині чи на зовні, про успіх можна забути. З персоналом, партнерами, клієнтами немає єдиної правильної схеми комунікацій. Завжди необхідно шукати індивідуальний підхід до кожного.

Наш 20 номер присвячений саме балансу між технологіями та соціальним зв’язком, вмінням знайти правильний підхід, вчасно автоматизувати, а десь вміло об’єднати людей задля спільної мети. Адже, як не крути, баланс має бути у всьому – бізнесі, природі, відносинах, сім’ї.

Тож давайте спробуємо знайти цей баланс, золоту середину успішного функціонування всього!

EBS_Digest 20_2020 (www)