Представляємо EBS Digest, що містить добірку статей в рамках управлінського консалтингу, юриспруденції, фінансів, бухгалтерського аутсорсингу та управління персоналом.

Пандемічний рік як ніколи показав важливість гнучкості, адже вже кілька років ми говоримо про те, що неможливо планувати наперед. Але чи варто сподіватись на те, що цей період турбулентності закінчиться і ми повернемося до колишніх устоїв?

Ні. Пандемія лише виступила тригером для пришвидшення новел, що принесла нам епоха метамодерну. Новий час однозначно нам диктує, що головне — повсякчасна готовність до зміни планів, а не чіпляння за застарілі константи мертвою хваткою. Змінюйтесь, експериментуйте і не відкладайте в довгу шухляду те, що можна зробити прямо зараз.

Не бійтесь блискавично запускати ініціативи, щоб вивести свій бізнес на новий рівень. Адже іноді головне в ідеї навіть не її детальне пережовування по колу, щоб запобігти помилкам, а своєчасна інтеграція. Дослідники London School of Economics and Political Science дійшли до такого висновку: чим сильніше ДНК інновації відрізняється від ДНК діючої бізнес-моделі, тим швидше вона вбиває галузь в звичному вигляді.

Відійшовши від холодних висновків, хочеться дати свою особисту пораду: використайте цей рік для інвестицій і перетворень, і не лише про гроші. Інвестуйте в розвиток людей і побудову міцних відносин з ними — ось те, що допоможе вам і бізнесу вийти переможцем з будь-якого кризового періоду.

Наш час винагороджує тих хто діє, а не реагує. Робить сміливий крок у майбутнє, а не зациклюється на своїх страхах. Рухається вперед, а не заривається в рефлексії.

Читайте випуск за посиланням.