Представляємо EBS Digest, що містить добірку статей в рамках управлінського консалтингу, юриспруденції, фінансів, бухгалтерського аутсорсингу та управління персоналом.

Чи завжди ми можемо бути готовими до будь-якої ситуації? Чи маємо конкретний план дій на всі випадки життя? Це може стосуватися як нашої буденності так і ведення бізнесу. Ми звикли вважати, що маємо план Б, який вирішить всі нагальні питання. Але що, як план Б – такий же стандартний як і ситуація, до якої він готувався?

Ми ж хочемо зачепити ті ситуації, до яких не можна бути готовим апріорі. Землетрус, глобальні пожежі, теракти, епідемії. Який план у Вас є на цей період? Можливо річ навіть не у плані, як такому, а у готовності конкретної людини швидко змінити курс і рухатись у іншому напрямку.

Якщо вірити критичній теорії Талеба про чорних лебедів, в якій говориться про те, що несподівані та непередбачувані події впливають на нас найсильніше, то напрошується висновок –  готовим бути не можна.

Подальші дії вже залежать від рівня рішучості, компетентності та кругозору людини.

В нашому 19 номері ми поговоримо саме про цих чорних лебедів, надамо інструкції, як їх перефарбувати, та як діяти, якщо все ж таки у Вашому озері цей лебідь з’явився.

EBS Digest доступний тут EBS Digest.

EBS_Digest 19_2020