Представляємо EBS Digest, що містить добірку статей в рамках управлінського консалтингу, юриспруденції, фінансів, бухгалтерського аутсорсингу та управління персоналом.

У світлі реформ галузі охорони здоров’я вкрай важливо не тільки вибрати оптимальну стратегію розвитку, а й знайти способи для досягнення цілей. В даному контексті важливі консолідація зусиль гравців ринку, а також воля для тривалої роботи.

Україна сьогодні знаходиться на проміжній стадії, коли ще нібито криза тримається, але вже вся економіка та бізнес прагне до змін та зрушень. Можна намагатись щось робити, створювати, але якщо немає сил, наснаги та енергії, всі нові починання можуть так і залишитись на етапі проектів. Важливо залишатись на плаву не лише фізично, але й морально, бути готовим до змін та ризикованих ситуацій. Так само як і людина, здоровий бізнес прагне довголіття та якісного життя.

Хтось вірить у народну медицину, власну інтуїцію, а хтось – лише фактам та перевіреним даним. В бізнесі відбувається щось схоже – є факти, які необхідні для точного визначення цілей, задач та робіт, а є власне відчуття, яке підказує вірний шлях. Гармонічне поєднання цих компонентів приводить до успіху.

EBS Digest доступний в електронній версії за посилання