Представляємо EBS Digest, що містить добірку статей в рамках управлінського консалтингу, юриспруденції, фінансів, бухгалтерського аутсорсингу та управління персоналом.

Питання безпеки бізнесу – мабуть наймодніший тренд останніх півроку. Йому присвячені статті, конференції, семінари, майстер-класи. Чи можна взагалі бізнесу досягти 100% безпеки і 100% контролю за ситуацією, реалізуючи своє основне завдання – заробляти прибуток і збільшувати акціонерний капітал, тобто залишатися бізнесом і продовжувати приймати ризик?
Чи справді ми підійшли до точки, коли навколишнє середовище настільки небезпечне для бізнесу? Або ж це реакція бізнес-спільноти на потрясіння, викликане кібератаками? Відповісти оперативно на загрозу – важливо, але краще – завчасно попередити можливі ризики. Тому кожен бізнесмен, керівник і будь-який пересічний працівник повинні бути готові до непередбачених ситуацій, форс-мажорних обставин і вміти правильно вийти з будь-якої ситуації, захистивши таким чином себе і свій бізнес.

EBS Digest доступний тут EBS_Digest