EBS – провідна консалтингова компанія, яка працює в Україні з 1998 року і була створена як єдиний консультаційний центр, призначений для підтримки виходу нових гравців на ринок, сприяння в розвитку, вирішенні повсякденних завдань українських компаній і міжнародних інвесторів. Ми розуміємо регіон і філософії, якими керуються в бізнесі, але найголовніше, команда EBS, яка складається з понад 250 кваліфікованих експертів, здатна зрозуміти, як розкрити потенціал кожної компанії.

ЗВІТ ПРО ПРОЗОРІСТЬ

Шановні партнери,

Ми раді представити Звіт про прозорість Товариства з обмеженою відповідальністю «Емерджекс Аутсорсінг» за 2019 рік, який містить інформацію щодо ключових аспектів діяльності компанії, підходів до виконання проєктів, стандартів контролю якості, ресурсів та принципів, які допомагають нам задовольнити очікування наших клієнтів та вносити свій вклад в їх розвиток.

Ми наполегливо прагнемо до сталого розвитку та інвестуємо у налагодження найвищих стандартів якості для забезпечення комфортних умов співпраці, побудови довгострокового партнерства та успіху наших клієнтів.

КОРПОРАТИВНА БРОШЮРА EBS