Супровід при податкових перевірках державних органів

Оперативна та якісна оцінка законності податкового адміністрування

Допомога та супровід при оспорюванні рішень податкових органів

Супровід податкових перевірок

Податкові перевірки — це завжди приємна, але невід’ємна процедура, що дозволяє державі контролювати правильність сплати податків. І будь-хто, хто веде діяльність на території України, рано чи пізно зіткнеться з податковою інспекцією. Можливі камеральні, фактичні, невиїзні, а також виїзні податкові перевірки (планові та позапланові). Експерти EBS пропонують клієнтам супровід податкових перевірок у Києві та Україні.

Правильна оцінка законності податкового адміністрування – гарантія уникнення помилок та відповідності всім вимогам законодавства України, а також мінімізація ризиків отримання штрафів. Саме тому ви заощаджуєте час, ресурси та фінанси, приймаючи рішення передати підготовку та супровід перевірок експертам EBS.

Чому варто замовити супровід податкових перевірок, а чи не проходити її самостійно?

 • Ви можете надати непотрібні або невідповідні документи, тоді як експерти податкової практики знайомі з процедурою та заощадять ваш час та кошти;
 • Ви можете не помітити помилки, що загрожує вилитися у фінансові втрати.

Для експертів EBS інтереси замовника та захист його законних прав завжди у пріоритеті. Завдяки багаторічному досвіду супроводу податкових перевірок наші експерти допоможуть провести процедуру максимально оперативно та якісно.

Якщо ви не погоджуєтесь з результатом перевірки, наші фахівці допоможуть вам за допомогою засобів правового захисту підготувати необхідні докази та домогтися зменшення виплат, заперечуючи рішення податкових органів.

Наша команда має великий досвід заперечення рішень податкових органів в Україні та вирішення будь-яких суперечок із ними на досудовій стадії шляхом переговорів та розгляду суперечок, а також безпосередньо в суді, надаючи юридичні послуги.

Кожна компанія сама вирішує, якими ресурсами користуватися у вирішенні податкових питань. Багато хто для гарантії якості залучає зовнішніх податкових консультантів для проведення податкових перевірок чи експертиз. Багато хто намагається виконати такі проекти самотужки. Але роблячи такий складний та відповідальний обсяг робіт, не завжди можна стежити самостійно за всіма змінами у законодавстві.

Отримати консультацію

Податкові консультанти компанії EBS

Готові супроводжувати компанію-замовника при податкових перевірках державних органів та заперечуванні рішень податкових органів.

Ми маємо значний досвід у сфері податків, завжди в курсі всіх змін податкового законодавства і тому готові будь-якої миті супроводжувати та надати якісні консультації та правильні з точки зору дотримання всіх норм законодавства відповіді на запити.

Існує величезний ризик не пройти податкову перевірку щодо незнання норм законодавства і завжди краще покласти цю роботу на фахівців, які понад 20 років займаються вирішенням податкових питань.

СПІВПРАЦЮЮЧИ З EBS, ВИ ОТРИМАЄТЕ

01

Достовірну інформацію

02

Економію часу

03

Швидкість

04

Надійного партнера

05

Індивідуальний підхід

06

Надійність

07

Якість

08

Досвід

Надішліть запит на безкоштовну консультацію

Наш спеціаліст зв’яжеться з вами, щоб уточнити дату та час зустрічі

  0

  року на ринку

  0

  співробітників

  0

  щасливих клієнтів

  0

  більш успішних проектів

  НАШІ ПАРТНЕРИ