Супровід податкових перевірок та оскарження рішень податкових органів

Податкові перевірки — це не завжди приємна, але невід’ємна процедура, що дозволяє державі контролювати правильність сплати податків.

Отримати консультацію

Супровід при податкових перевірках державних органів

Оперативна та якісна оцінка законності податкового адміністрування

Допомога та супровід при оспорюванні рішень податкових органів

Будь-хто, хто веде діяльність на території України, рано чи пізно зіткнеться з податковою інспекцією. Можливі камеральні, фактичні, невиїзні, а також виїзні податкові перевірки (планові та позапланові). Експерти EBS пропонують клієнтам супровід податкових перевірок у Києві та на всій території Україні.

Чому варто замовити супровід податкових перевірок, а не проходити її самостійно?

 • Ви можете надати непотрібні або невідповідні документи, тоді як експерти податкової практики знайомі з процедурою та заощадять ваш час та кошти;
 • Ви можете не помітити помилки у документах або вчасно не відстежити зміни законодавства, що загрожує перерости у фінансові втрати.

Правильне ведення податкових документів завдяки перевірці з боку незалежних податкових консультантів – гарантія уникнення помилок та подальшого збільшення податкової відповідальності вашого бізнесу.

Отримати консультацію

Податкові консультанти компанії EBS готові супроводжувати компанію-замовника під час податкових перевірок державних органів та при оскарженні рішень податкових органів.

Ми маємо значний досвід у сфері податків, завжди в курсі всіх змін податкового законодавства і тому готові будь-якої миті супроводжувати та надати якісні консультації та правильні з точки зору дотримання всіх норм законодавства відповіді на запити.

Існує величезний ризик не пройти податкову перевірку щодо відповідності податкового стану підприємства нормам законодавства і завжди краще покласти цю роботу на фахівців, які понад 20 років займаються вирішенням податкових питань.

Супровід податкових перевірок та оскарження рішень податкових органів – як інвестиція у розвиток компанії

1

Зустріч-знайомство

2

Проведення податкової консультації

3

Вирішення критичних питань

4

Мінімізація податкових ризиків

СПІВПРАЦЮЮЧИ З EBS, ВИ ОТРИМАЄТЕ

01

Достовірну інформацію

02

Економію часу

03

Швидкість

04

Надійного партнера

05

Індивідуальний підхід

06

Надійність

07

Якість

08

Досвід

Надішліть запит на консультацію

Наш спеціаліст зв’яжеться з вами, щоб уточнити дату та час зустрічі

  0

  року на ринку

  0

  співробітників

  0

  щасливих клієнтів

  0

  більш успішних проектів

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Навіть якщо документація бездоганна на перший погляд, норми законодавства змінюються і часом буває складно встежити, що веде за собою помилки в податкових документах. В результаті ви будете змушені платити штрафи. Щоб уникнути зайвих проблем, краще звернутися до фахівця. Наші експерти супроводжують дії податкових спеціалістів, щоби все було зроблено відповідно до законодавства України.

  Для експертів EBS інтереси замовника та захист його законних прав завжди у пріоритеті. Завдяки багаторічному досвіду супроводу податкових перевірок наші експерти допоможуть провести процедуру максимально оперативно та якісно.

  Якщо ви не погоджуєтесь з результатом перевірки, наші фахівці допоможуть вам за допомогою засобів правового захисту підготувати необхідні докази та домогтися зменшення виплат, оскаржуючи рішення податкових органів.

  Наша команда має 24-річний досвід супроводу податкових перевірок та роботи з рішеннями податкових органів в Україні, а також вирішення будь-яких спорів з ними на досудовій стадії шляхом переговорів та розгляду спорів безпосередньо в суді, надаючи юридичні послуги.

  Кожна компанія сама вирішує, якими ресурсами користуватися у вирішенні податкових питань. Багато хто для гарантії якості залучає зовнішніх податкових консультантів для проведення податкових перевірок чи експертиз. Багато хто намагається виконати такі проекти самотужки. Але роблячи такий складний та відповідальний обсяг робіт, не завжди можна стежити самостійно за всіма змінами в законодавстві.