Реструктуризація бізнесу та діагностика Контрольованих Іноземних Компаній – КІК

Реструктуризація компанії — це свідома зміна структури бізнесу, яка створює можливість для успішного розвитку та досягнення певних цілей з урахуванням впливу зовнішніх та внутрішніх факторів.

Отримати консультацію

Аналіз ризиків існуючої міжнародної структури, а також надання рекомендацій

Розробка та реалізація антикризової стратегії, оптимізація процесу управління ліквідністю

Комплексний супровід інвестиційної діяльності та реорганізації бізнесу

Одна з найчастіших причин для реструктуризації підприємства в Україні — низька результативність, що призводить до негативних чи незадовільних фінансових показників, невдоволення інвесторів, збільшення дебіторської чи кредиторської заборгованості, виникнення потенційної загрози втрати активів. У рамках процедури реструктуризації бізнесу розробляється та реалізується антикризова стратегія, оптимізується процес управління ліквідністю та оборотним капіталом, проводиться реструктуризація кредитного портфеля.

У сферу діяльності нашої компанії входить структурування інвестицій, вибір оптимальної податкової моделі, розробка та імплементація різних локальних та міжнародних бізнес-структур, а також комплексний супровід інвестиційної діяльності та реорганізації бізнесу, в т.ч. купівля-продаж цінних паперів та корпоративних прав, угод з M&A, в т.ч. поглинання, злиття, приєднання та інше.

У зв’язку з посиленням контролю з боку податкових органів в Україні діяльності іноземних компаній, які перебувають у власності українських бенефіціарних власників, ми також надаємо послуги з діагностики поточної бізнес-структури щодо наявності ризиків КІК (Controlled Foreign Companies – CFC). В результаті проведеної діагностики оцінюється необхідність декларувати іноземні структури в податкових органах в Україні, а також розраховується потенційне податкове навантаження на нерозподілений прибуток, що залишився на іноземних рахунках.

Отримати консультацію

Ми можемо оцінити іноземні компанії, якими ви володієте або ефективно контролюєте, провівши діагностику Контрольованих Іноземних Компаній:

 • чи можуть правила КІК застосовуватися до вас та вашої іноземної компанії (включаючи те, чи є ви контролюючою особою і чи можете компанія бути визнаною КІК)
 • чи є підстави для звільнення від скоригованого податку на прибуток КІК в Україні.

Реструктуризація бізнесу – як інвестиція у розвиток компанії

1

Зустріч-знайомство

2

Проведення податкової консультації

3

Вирішення критичних питань

4

Мінімізація податкових ризиків

СПІВПРАЦЮЮЧИ З EBS, ВИ ОТРИМАЄТЕ

01

Достовірну інформацію

02

Економію часу

03

Швидкість

04

Надійного партнера

05

Індивідуальний підхід

06

Надійність

07

Якість

08

Досвід

Надішліть запит на консультацію

Наш спеціаліст зв’яжеться з вами, щоб уточнити дату та час зустрічі

  0

  року на ринку

  0

  співробітників

  0

  щасливих клієнтів

  0

  більш успішних проектів

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Будь-яка зміна ринкової ситуації, як і зміна самого підприємства, потребує трансформації структури. У цих процесах не обійтися без зовнішніх експертів, адже саме неупереджений погляд з боку та досвід попередніх реструктуризацій допоможуть впровадити зміни максимально м’яко.

  Наша компанія займається розвитком та реструктуризацією бізнесу в будь-якій сфері діяльності: IT, ритейл, ринку комерційної нерухомості, агропромислової та інших. Рано чи пізно необхідно проводити реструктуризацію підприємства для підвищення продуктивності його роботи. Фірма EBS готова запропонувати свої послуги з реструктуризації компанії-замовника.

  Пропозиція нашої компанії полягає в аналізі ризиків існуючої міжнародної структури, а також надання рекомендацій щодо доцільних змін.