Аналіз ризиків існуючої міжнародної структури, а також надання рекомендацій

Розробка та реалізація антикризової стратегії, оптимізація процесу управління ліквідністю

Комплексний супровід інвестиційної діяльності та реорганізації бізнесу

Діагностика та реструктуризація бізнесу КІК

Реструктуризація компанії — це свідома зміна структури бізнесу, що створює можливість для успішного розвитку та досягнення певних цілей з урахуванням впливу зовнішніх та внутрішніх факторів. Адже будь-яка зміна ринкової ситуації, як і зміна самого підприємства, потребує трансформації. У цих процесах не обійтися без зовнішніх експертів, адже саме неупереджений погляд із боку та досвід допоможуть запровадити зміни максимально ефективно.

Одна з найчастіших причин для реструктуризації підприємства в Україні — низька результативність, що призводить до негативних чи незадовільних фінансових показників, незадоволення інвесторів, збільшення дебіторської чи кредиторської заборгованості, виникнення потенційної загрози втрати активів.

У рамках процедури реструктуризації бізнесу розробляється та реалізується антикризова стратегія, оптимізується процес управління ліквідністю та оборотним капіталом, проводиться реструктуризація кредитного портфеля.

Наша компанія займається розвитком та реструктуризацією бізнесу в будь-якій сфері діяльності: IT, рітейл, ринку комерційної нерухомості, агропромислової та інших. Рано чи пізно компаніям доводиться стикатися з необхідністю проводити реструктуризацію підприємства для підвищення продуктивності його роботи. EBS готова запропонувати свої послуги з реструктуризації компанії-замовника.

У сферу діяльності нашої компанії входить структурування інвестицій, вибір оптимальної податкової моделі, розробка та імплементація різних локальних та міжнародних бізнес-структур, а також комплексний супровід інвестиційної діяльності та реорганізації бізнесу, в т.ч купівля-продаж цінних паперів та корпоративних прав, угод з M&A , в т.ч. поглинання, злиття, приєднання та інше.

У зв’язку з посиленням контролю з боку податкових органів в Україні діяльності іноземних компаній, що перебувають у власності українських бенефіціарних власників, ми також надаємо послуги з діагностики поточної бізнес-структури щодо ризиків Контрольованих іноземних компаній – КІК (Controlled Foreign Companies – CFC). В результаті проведеної діагностики оцінюється необхідність декларувати іноземні структури в податкових органах в Україні, а також розраховується потенційне податкове навантаження на нерозподілений прибуток, що залишився на іноземних рахунках.

Отримати консультацію

Цінність послуги полягає у аналізі ризиків існуючої міжнародної структури, а також надання рекомендацій щодо доцільних змін.

Ми можемо оцінити іноземні компанії, якими ви володієте або ефективно контролюєте, провівши діагностику Контрольованих Іноземних Компаній:

 • чи можуть правила КІК застосовуватися до вас та вашої іноземної компанії (включаючи те, чи є ви контролюючою особою і чи може компанія бути визнаною КІК)
 • чи є підстави для звільнення від скоригованого податку на прибуток КІК в Україні.

СПІВПРАЦЮЮЧИ З EBS, ВИ ОТРИМАЄТЕ

01

Достовірну інформацію

02

Економію часу

03

Швидкість

04

Надійного партнера

05

Індивідуальний підхід

06

Надійність

07

Якість

08

Досвід

Надішліть запит на безкоштовну консультацію

Наш спеціаліст зв’яжеться з вами, щоб уточнити дату та час зустрічі

  0

  року на ринку

  0

  співробітників

  0

  щасливих клієнтів

  0

  більш успішних проектів

  НАШІ ПАРТНЕРИ