Передінвестиційна податкова оцінка (Tax due diligence)

Передінвестиційна податкова оцінка — це аналіз усіх податкових аспектів бізнесу, у тому числі оцінка поточного податкового навантаження, стану розрахунків з бюджетом та взаємовідносин з податковими органами.

Отримати консультацію

Перевірка податкового обліку і звітності за період позовної давності

Аналіз контрактів і первинних документів

Детальний звіт про виконану роботу з описом виявлених ризиків та рекомендацій

Метою Due Diligence є виявлення потенційних податкових ризиків, зокрема невиконання компанією податкових зобов’язань або можливі претензії з боку державних органів, а також їх грошової оцінки та складання рекомендацій щодо мінімізації. Таким чином ви зможете включити такі ризики до суми угоди.

Передінвестиційна податкова оцінка, яку можуть здійснити податкові консультанти EBS, включає перелік таких послуг:

 • перевірка податкового обліку та звітності за період позовної давності щодо відповідності поданої звітності поточному законодавству, а також щодо оцінки можливих податкових ризиків, які можуть бути надалі покладені на інвестора.
 • аналіз контрактів та первинних документів, аналіз бізнес-процесів, інтерв’ю з менеджментом об’єкта інвестиції з метою ідентифікації схем податкової оптимізації, агресивних податкових моделей, потенційних податкових донарахувань та штрафів;
 • аналіз активів;
 • перевірка сплати податків та зборів, включаючи земельний податок.
 • аналіз декларації з податку на прибуток, ПДВ

На практиці податковий due diligence покриває суттєві податки, а саме податок на прибуток, ПДВ, ПДФО, податок на землю та податок на нерухомість. Також наша компанія має широкий досвід проведення оцінки всіх місцевих податків, включаючи екологічний податок, орендну плату за землю, збирання за спецводокористування та інше.

Отримати консультацію

За результатами перевірки буде підготовлено звіт, який міститиме:

 • Опис ризиків та зауважень, виявлених у процесі аналізу інформації, документів та проведення інтерв’ю;
 • Управлінський баланс та звіт про податкові ризики Компанії;
 • Розшифровування деяких документів із короткими коментарями;
 • Список коригувань до податкової звітності, підготовлених під час перевірки.

Передінвестиційна податкова оцінка – як інвестиція у розвиток компанії

1

Зустріч-знайомство

2

Проведення податкової консультації

3

Вирішення критичних питань

4

Мінімізація податкових ризиків

СПІВПРАЦЮЮЧИ З EBS, ВИ ОТРИМАЄТЕ

01

Достовірну інформацію

02

Економію часу

03

Швидкість

04

Надійного партнера

05

Індивідуальний підхід

06

Надійність

07

Якість

08

Досвід

Надішліть запит на консультацію

Наш спеціаліст зв’яжеться з вами, щоб уточнити дату та час зустрічі

  0

  року на ринку

  0

  співробітників

  0

  щасливих клієнтів

  0

  більш успішних проектів

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Проводиться така процедура зазвичай перед угодами поглинання та злиття, і навіть перед інвестуванням.

  Передінвестиційною податковою оцінкою в Україні не можна нехтувати, оскільки податкові ризики можуть істотно впливати на оцінку стану та привабливості об’єкта угоди. Тому важливо заздалегідь розуміти та планувати, які податки зараз сплачує компанія, скільки доведеться платити у майбутньому, чи є можливість зменшити податкове навантаження. На всі ці питання вам дадуть відповідь експерти EBS на підставі проведення передінвестиційної податкової оцінки.

  Для отримання об’єктивної картини реального стану компанії слід залучати незалежних експертів, які зможуть провести передінвестиційну податкову оцінку. Основна мета такої перевірки — виявити очевидні та приховані ризики, які незабаром можуть погіршити становище компанії.

  Для успішнішого виконання проекту необхідна тісна співпраця податкових консультантів із представниками замовника, а саме:

  • Отримання доступу до бухгалтерської системи Компанії;
  • Отримання доступу до первинної документації та звітності Компанії;
  • Отримання доступу до всіх правовстановлюючих документів, корпоративних документів Об’єкта угоди; договорів купівлі-продажу земельних ділянок, дозвільної документації на будівництво;

  Податкові фахівці нададуть детальний звіт про виконану роботу, опишуть виявлені ризики, що очікують на компанію-замовника, та рекомендації щодо їх усунення.

  EBS надає послуги з передінвестиційної податкової оцінки в Україні вже понад 20 років, тому якість, швидкість та професіоналізм перевірено роками та сотнями успішних проектів.

  Наш офіс знаходиться в місті Київ, але ми надаємо послуги з податкової оцінки по всій території України та за її межами.