Надання податкових консультацій на абонентській основі

Проведення аналізу стану податкової звітності за період

Аналіз стану податкової звітності з податку на прибуток за період

Діагностика податкового обліку і звітності

Податковий аудит являє собою перевірку фінансових документів і звітів на відповідність до чинного податкового законодавства України. Компанія зобов’язана регулярно оплачувати податки, готувати, подавати і вести відповідну документацію, оцінювати можливі ризики і завжди бути в курсі найменших змін в питаннях оподаткування. Ми пропонуємо організацію аудиту податків – це допоможе захистити замовника від можливих штрафних санкцій, а також уникнути переплати. Досвідчені фахівці нашої компанії, що займаються аудитом, скрупульозно перевіряють всю бухгалтерську звітність підприємства, виявляючи найменші неточності в даних.

Аудит податкового обліку завжди актуальний для провідних компаній, що мають кілька філій в різних містах України, для великих міжнародний компаній, представлених в Україні, так і для середніх і малих організацій, які тільки освоюють ринок в своїй сфері. Основною метою податкового аудиту є визначення правильності нарахування податкових виплат.

Податковий аудит. Експертиза

 • Надання податкових консультацій на абонентській основі;
 • Проведення аналізу стану податкової звітності за період;
 • Аналіз стану податкової звітності з податку на прибуток за період;
 • Аналіз визначення доходів;
 • Аналіз визначення витрат;
 • Аналіз визначення амортизаційних відрахувань;
 • Аналіз різниць, які коригують фінансовий результат до оподаткування;
 • Аналіз стану податкової звітності з податку на додану вартість за період;
 • Аналіз визначення податкових зобов’язань;
 • Аналіз формування податкового кредиту;
 • Аналіз стану податкової звітності з ПДФО (в частині додаткових благ);
 • Аналіз стану податкової звітності з ЄСВ.

Аудит податкового обліку користується великим попитом у великих відомих компаній, бізнес яких не обмежується однією спеціалізацією, а розвивається в суміжних або зовсім різних напрямках. Оскільки в таких організаціях завжди величезний потік різної документації, дуже легко втратити важливу звітність з уваги, або допустити помилку при її підготовці. Податковий аудит необхідний для оптимізації системи регулярних податкових відрахувань. Наша організація пропонує податковий аудит підприємства з будь-якою специфікою.

В основному діагностика податкового обліку охоплює перевірку декларації з податку на прибуток, декларації з ПДВ та інших податків.

Отримати консультацію

Податковий аудит: професійні послуги за доступними цінами

За результатами наданих послуг податковий консультант надасть звіт за результатами огляду податкової звітності. Даний звіт буде містити виявлені податкові ризики, їх оцінку та рекомендації.
Це лише короткий перелік послуг – проведення податкового аудиту компанією EBS передбачає і цілий ряд додаткових опцій, які обговорюються з замовником індивідуально.

На підготовку податкових відрахувань йде досить багато часу і сил – до того ж, для проведення подібних операцій потрібно уважність і зосередженість. Ми готові допомогти провести всі необхідні дії для коректної подачі всіх належних звітностей і в податкові інстанції. Замовляйте послугу прямо зараз!

СПІВПРАЦЮЮЧИ З EBS, ВИ ОТРИМАЄТЕ

01

Достовірну інформацію

02

Економію часу

03

Швидкість

04

Надійного партнера

05

Індивідуальний підхід

06

Надійність

07

Якість

08

Досвід

Надішліть запит на безкоштовну консультацію

Наш спеціаліст зв’яжеться з вами, щоб уточнити дату та час зустрічі

  0

  року на ринку

  0

  співробітників

  0

  щасливих клієнтів

  0

  більш успішних проектів

  НАШІ ПАРТНЕРИ