Платник податку, який зобов’язаний оприлюднювати річну фінансову звітність та річну консолідовану фінансову звітність разом з аудиторським звітом має можливість через приватну частину Електронного кабінету надіслати до контролюючого органу у строк не пізніше 10 червня року, наступного за звітним:

  • річну фінансову звітність у форматі XML за допомогою режиму «Введення звітності»;
  • аудиторський звіт разом із супровідним листом у форматі pdf (обмеження 2 МБ) за допомогою режиму «Листування з ДПС».

Режим “Листування з ДПС” приватної частини Електронного кабінету дозволяє платнику направити до органу ДПС разом із супровідним листом аудиторський звіт у форматі pdf (обмеження 2 МБ).

Датою подання аудиторського звіту із супровідним листом є дата реєстрації супровідного листа в органі ДПС. Протягом одного робочого дня після надсилання такого листа до органу ДПС автора електронного листа буде повідомлено про вхідний реєстраційний номер та дату реєстрації. Інформацію щодо отримання та реєстрації листа в органі ДПС можна переглянути у вкладці “Вхідні” меню “Вхідні/вихідні документи” приватної частини Електронного кабінету, відправлені листи – у вкладці “Вихідні документи” меню “Вхідні/вихідні документи”.

Джерело: роз’яснення ДПС із категорії 102.20.01 розділу “Запитання – відповіді з Бази знань” ЗІР (zir.tax.gov.ua)

Аутсорсинг бухгалтерського та податкового обліку