5 листопада 2021 року завершився процес придбання компанією EBS автоматизатора бізнес-процесів Rearden Group, після якого компанія увійшла до складу EBS.

Дане рішення стало закономірним кроком на шляху розвитку лідера у сфері консалтингових послуг. Компанія підсилила свою компетенцію у сфері автоматизації бізнес-процесів та поповнила команду експертами, які реалізували більше 2500 проєктів на ринку України, використовуючи сучасні продукти та платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи “BAS” та ін.

«Об’єднуючи команди професіоналів у галузі автоматизації бізнесу, ми робимо значний крок вперед на шляху до зміцнення позицій компанії на ринку. Вже понад 20 років ми надаємо якісну підтримку клієнтам та сприяємо розвитку бізнесу, розкриваючи потенціал компаній, які працюють в Україні. Висока якість послуг, гнучкість і, як результат, задоволеність клієнтів є принциповими для EBS, тому ми готові до нових викликів задля збільшення доданої вартості для наших клієнтів», коментує угоду Олена Вольська, керуючий партнер та директор EBS.

У синергії з експертизою команди Rearden Group, EBS розраховує розширити та вдосконалити спектр рішень для автоматизації бізнесу та підвищити рівень сервісу. Рішення про придбання компанії Rearden Group було також зумовлене суттєвим підвищенням запитів від клієнтів на складні та комплексні рішення з автоматизації процесів.

«Більш ніж 20-річний досвід роботи Rearden Group та неодноразові відзнаки в рейтингах лідерів у сфері впровадження систем автоматизації управління та обліку підприємств у поєднанні з експертизою EBS дозволять нам розробити кращі рішення та виконувати проєкти на першокласному рівні. В свою чергу, я радий можливості очолити практику IT Консалтингу, щоб керувати розширеною командою і підсилити позиції EBS на ринку. Впевнений, разом ми зможемо вийти на якісно новий рівень роботи», зазначає Юрій Майдан, директор Rearden Group.

Для EBS це вже не перший досвід поглинання: у 2019 році компанія придбала провідного провайдера надання послуг аутсорсингу розрахунку заробітної плати – компанію Intercomp. Це дозволило не лише підсилити команду та покращити якість послуг, а і суттєво збільшити клієнтську базу.

***

Про EBS

EBS – провідна консалтингова компанія України заснована у 1998 році Оленою Вольською. Компанія надає послуги у сферах аутсорсингу бухгалтерського обліку, аудиту, консультування з питань оподаткування та ТЦУ, HR консалтингу, юридичного супроводу, менеджмент консалтингу, та автоматизації бізнес-процесів. EBS регулярно входить у рейтинги кращих консалтингових компаній України за версією SBR, International Tax Review, Ділова столиця. На даний час компанія обслуговує понад 800 українських та іноземних підприємств та організацій у різних галузях економіки.

За інформацією звертатися до Маргарити Цвілій:

mkolesnik@ebskiev.com 

+38097 745 71 49