Незважаючи на гадану легкість, розрахунок заробітної плати – один з найбільш трудомістких компонентів комплексу завдань бухгалтерії. Для цього є ряд прчіін, перша з яких – заплутаність і частий вихід нових нормативів законодавства України належать до нарахування зарплати, а також те що безлічі сфер в одному питанні – податкове, трудове законодавство і т.д. Адже, щоб уникнути штрафів, фахівець повинен володіти не тільки навичками і уважністю, властивими досвідченому бухгалтеру, а й бути експертом в юридичних аспектах.

Переваги аутсорсингу кадрового обліку та нарахування заробітної плати:

• Економія. Аутсорсинг дозволяє зосередитися на ключових аспектах бізнесу, оптимізувати не тільки ваші витрати, але і головний ресурс – час. Адже розрахунок ЗП – аж ніяк не щоденна потреба, і містити висококваліфікований в цій області персонал, як правило, економічно недоцільно;

• Мінімізація ризиків. Аутсорсинг дає можливість залучити кращих фахівців, які вміють стандартизувати процеси і знизити кількість помилок, які могли б спричинити за собою штрафи. Багаторівнева система контролю якості компанії EBS допоможе уникнути помилок накопиченим завдяки пов’язаних з бухгалтерським обліком, що підтверджується нашим лідерством на ринку України з 2003 року;

• Розробка та впровадження системи оплати праці та мотивації, яка підвищить залученість співробітників в робочі процеси, а також буде враховувати індивідуальні особливості вашого бізнесу.

Незважаючи на наш більш ніж 17-річний досвід, всередині компанії регулярно проводяться навчання та вводяться в роботу нові нормативні документи та інструкції, що дозволяє оперативно вводити нові програмні рішення. За допомогою такої системи підвищення якості обслуговування, всі процеси аутсорсингу будуть завершені максимально оперативно і з максимальним винятком “людського фактора”, як часто буває при веденні бухгалтерії inhouse фахівцем. Процес автоматизований, але це не заважає нашим експертам розглядати все до найдрібніших деталей.

Що ви отримаєте, вибираючи для своєї компанії нарахування заробітної плати в компанії EBS?

• Уважний розрахунок авансів, відпускних, лікарняних, компенсацій і податків;

• Підготовка платіжних документів на виплату доходів, а також перерахування податків і зборів;

• Підготовка розрахункової відомості;

• Своєчасна і коректна подача звітності в державні установи і фонди.

Експерти практики

Опубліковано двадцять перше видання піврічного журналу EBS Дайджест

Представляємо EBS Digest, що містить добірку статей в рамках управлінського консалтингу, юриспруденції, фінансів, бухгалтерського аутсорсингу та управління персоналом.

Опубліковано двадцяте видання піврічного журналу EBS Дайджест

Представляємо EBS Digest, що містить добірку статей в рамках управлінського консалтингу, юриспруденції, фінансів, бухгалтерського аутсорсингу та управління персоналом.

Хто крутіший – лижник чи сноубордист?

Або з погляду управління компанією – візіонер чи адміністратор? Насправді, кожному часові потрібен свій лідер.

Дисконтування. Фінансовий та податковий аспект.

За останній рік тема дисконтування стала однією з найгарячіших, зважаючи на значну кількість запитів