Фінансові розслідування (Forensic)

Отримати консультацію

Аналіз і вирішення фінансових суперечок

Проведення детального розслідування

Оцінка збитків компанії

Фінансові розслідування

Незважаючи на те, що проблема шахрайства часто не на слуху, статистика каже, що середні втрати від шахрайства становлять від 5 до 7 відсотків виручки компаній. Тому головне правило сучасного підприємця – довіряй, але контролюй. Саме в таких випадках корисний погляд з боку та залучення третьої сторони для проведення фінансових розслідувань.

Послуга фінансових розслідувань з EBS

 • Послуга фінансових розслідувань є глибоким вивченням фінансової діяльності компанії, і спрямована на виявлення фактів шахрайства, зловмисних чи протизаконних махінацій із засобами компанії.
 • Розслідування проводиться на всіх рівнях діяльності компанії: серед рядових співробітників, менеджменту, контрагентів та третіх осіб.
 • На жаль, подібні махінації – не рідкість, тому у разі будь-яких підозр власнику бізнесу слід замислитися над проведенням фінансових розслідувань і експерти EBS завжди готові стати надійним партнером у Києві чи будь-якому іншому місті України.

Що входить до процедури фінансового розслідування?

Основним завданням послуги фінансових розслідувань є пошук документально підтверджених фактів розкрадання фінансових коштів компанії та виявлення загроз діяльності бізнесу.

Отримати консультацію

Експерти EBS мають винятковий досвід проведення таких процедур

 • Аналіз та вирішення фінансових спорів на всіх рівнях діяльності підприємства.
 • Проведення детального розслідування.
 • Оцінка збитків. Дається для виявлення фактів фінансових махінацій. При цьому оцінюється як матеріальна, так і моральна сторона збитків у рамках чинного українського законодавства.
 • Протидія корупції. Послуга включає повний аналіз діяльності співробітників, розслідування на основі бухгалтерської звітності, розгляд контролів. Усі виявлені неправомірні дії розглядатимуться в аспекті відповідальності за хабарництво у рамках антикорупційного законодавства України.
 • Аналіз доцільності витрат;
 • Аналіз відповідності поточному законодавству та виявлення потенційних податкових ризиків

Фінансові розслідування як інвестиція у розвиток компанії

1

Підвищення якості обліку

2

Оптимізація управлінських рішень

3

Фокусування на стратегічному плануванні і розвитку

4

Залучення нових інвестицій та можливостей

Вигоди від фінансового розслідування з EBS

01

Економію

Скорочення витрат на ведення бухгалтерського обліку

02

Скорочення процесів

Уникнення дублювання функцій

03

Швидкість

Оперативне реагування на запити клієнта

04

Якість

Оптимізація і підвищення якості системи бухгалтерського та податкового обліку

05

Сучасні підходи

Технічне та програмне забезпечення на високому рівні

06

Обсяги

Великі об’єми обробки інформації нашими спеціалістами

07

Актуальність

Постійні відслідковування законодавчих змін

08

Досвід

Напрацьований досвід на провідних підприємствах

Ми з радістю проведемо з вами зустріч-знайомство для уточнення всіх деталей та запитів та БЕЗКОШТОВНУ консультацію з питань налаштування процесу фінансового розслідування

  0

  роки на ринку

  0

  співробітників

  0

  щасливих клієнтів

  0

  більш успішних проектів

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Для кожного бізнесу, навіть для такого, який веде діяльність максимально відкрито і налагодив роботу фінансового відділу, шахрайство залишається одним з головних фінансових ризиків.

  Незважаючи на максимальні зусилля власників компанії, такі як система мотивації співробітників та інші засоби, що зменшують ймовірність шахрайства, далеко не завжди вдається виявити факти неправомірних дій у своєму бізнесі. У таких випадках ніяк не обійтися без експертів, які забезпечать детальну перевірку та якісний результат.

  Якщо у вас є підозри у маніпуляціях з фінансовою звітністю та будь-яких махінаціях, з’явилися невідповідності у витратах/доходах компанії або недотримання правил внутрішнього контролю, рекомендуємо звертатися до нас. Адже ні для кого не секрет, що одна із застав успішного ведення бізнесу – запобігати проблемам або вирішувати їх ще на початкових стадіях. Адже в будь-якому випадку ефект, який дасть вашому бізнесу послуга фінансових розслідувань сторонніми неупередженими експертами, буде відчутнішим за фінансові витрати.

  Детальне розслідування покаже, наскільки обґрунтовані підозри, допоможе знайти винних та гарантувати чесну та відкриту роботу підприємства, завдяки аналізу причин виникнення шахрайства та рекомендацій провідних експертів. Якщо у вашій компанії немає відділу, який займається фінансовими розслідуваннями, а також налагодженої системи роботи з даними, найвигіднішим і найрезультативнішим варіантом буде включення в роботу команди на аутсорсингу, а не реалізація такої структури всередині організації.

  Звертайтесь за номером телефону, вказаним на сайті, а також залишайте заявку у формі нижче, щоб отримати відповіді на всі ваші запитання або записатись на консультацію щодо надання послуги фінансових розслідувань в Україні.