Аутсорсинг послуг фінансового директора

Отримати консультацію

Організація управління фінансовими ресурсами

Управління активами підприємства

Розподіл фінансових коштів правильно та коректно

Аутсорсинг фінансових функцій допомагає налагодити стабільність діяльності компанії. Це досягається за рахунок можливості грамотно розподілити ресурси як фінансові, так і зусилля працівників, сфокусувавшись на головному предметі роботи, завдяки передачі окремих функцій фінансовому директору на аутсорсингу.

Серед основних функцій фінансового директора на аутсорсингу наступні

 • Організація управління фінансовими ресурсами підприємства, регулювання фінансових відносин
 • Координація роботи з проведення аналізу фінансово-економічного стану компанії
 • Розробка та контроль облікової, податкової, кредитної, інвестиційної політики компанії
 • Управління активами підприємства
 • Організація та контроль виконання фінансових планів, бюджетування
 • Розподіл фінансових коштів
 • Участь у процесі бюджетного контролю
 • Підготовка управлінської звітності
 • Участь у підготовці річного бюджету

Експерти EBS в Україні мають всі знання та навички, необхідні для якісного виконання посадових обов’язків фінансового директора, серед яких досконале знання національних та міжнародних стандартів бухгалтерського обліку, розробка та впровадження міжнародної звітності, управління фінансовими потоками, фінансовий аналіз, бізнес-планування, побудова системи бюджетування , фінансовий аудит, розробка систем внутрішнього контролю.

Отримати консультацію

Які переваги ви отримаєте, ухваливши рішення замовити аутсорсинг фінансового директора?

 • Професіонал, який працюватиме у Вашій компанії на тимчасовій основі зможе передати весь свій досвід та знання для розвитку компанії;
 • Аутсорсинг фінансових функцій за своєю природою може бути більш незалежним і вигідним, ніж пряма зайнятість, адже ви платите лише за фактично надані послуги, а не на п’ятиденний робочий тиждень;
 • Поєднання командної та індивідуальної компетенції та професійного досвіду – відповідальна особа має доступ до необхідної професійної інформації та компетенцій, включаючи контроль якості, найкращі практики бізнес-процесів, внутрішній контроль, податки, МСФЗ;
 • Конфіденційність, яка гарантується суворими внутрішніми політиками;
 • Оптимізація фінансових процесів завдяки багаторічному досвіду наших експертів у всіх індустріях;
 • Мінімізація фінансових ризиків завдяки розумінню законодавчої бази, правил ведення бізнесу в Україні та підтримці підтримки досвідченої команди експертів.

Аутсорсинг послуг фінансового директора як інвестиція у розвиток компанії

1

Підвищення якості обліку

2

Оптимізація управлінських рішень

3

Фокусування на стратегічному плануванні і розвитку

4

Залучення нових інвестицій та можливостей

Вигоди від аутсорсингу послуг фінансового директора з EBS

01

Економію

Скорочення витрат на ведення бухгалтерського обліку

02

Скорочення процесів

Уникнення дублювання функцій

03

Швидкість

Оперативне реагування на запити клієнта

04

Якість

Оптимізація і підвищення якості системи бухгалтерського та податкового обліку

05

Сучасні підходи

Технічне та програмне забезпечення на високому рівні

06

Обсяги

Великі об’єми обробки інформації нашими спеціалістами

07

Актуальність

Постійні відслідковування законодавчих змін

08

Досвід

Напрацьований досвід на провідних підприємствах

Ми з радістю проведемо з вами зустріч-знайомство для уточнення всіх деталей та запитів та БЕЗКОШТОВНУ консультацію з питань налаштування процесу аутсорсингу послуг фінансового директора

  0

  роки на ринку

  0

  співробітників

  0

  щасливих клієнтів

  0

  більш успішних проектів

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Коли бізнес стрімко зростає і масштабується, настає момент, коли компанії може знадобитися досвідчений фінансовий консультант, але пошук у штат фінансового директора ще недоцільний з точки зору грамотного розподілу ресурсів або на його пошук потрібно значно більше часу, а роботу виконувати вже потрібно. У таких випадках найкращим рішенням буде аутсорсинг фінансового директора.

  Однією з головних переваг послуги аутсорсингу фінансового директора можна назвати можливість полегшити та покращити процес прийняття управлінських рішень завдяки тому, що ви отримуватимете більш чітку картину фінансового стану компанії, а також зможете звернутися за порадою до експерта з винятковим досвідом. Адже на відміну від найдосвідченішого штатного бухгалтера, фінансові експерти EBS оперують досвідом, накопиченим при вирішенні безлічі аналогічних завдань, а також мають доступ до міжнародної експертизи.

  Переваг, які дає вашому бізнесу послуга аутсорсингу фінансового директора, справді багато, а серед ключових – можливість співпрацювати з командою провідних експертів на ринку України, які оперативно та якісно вирішать завдання вашої компанії. Але на цьому плюси не закінчуються, адже ви отримаєте ще низку можливостей.

  Яка вартість послуги фінансового директора?

  Вартість даної послуги залежить від обсягу робіт та кількості годин, необхідних для його виконання. Саме тому ми формуємо вартість вже після проведення консультації або особистої зустрічі для обговорення особливостей проекту. Звертайтеся за номером телефону, вказаним на сайті, або залишайте заявку у формі нижче – наші менеджери оперативно зв’яжуться з вами та нададуть відповіді на всі запитання.