У сучасних реаліях дотримання всіх вимог податкового законодавства України – непроста і Ресурсовитратна завдання, саме тому все більше підприємців обирають для себе аутсорсинг бухгалтерських послуг. Практика бухгалтерського супроводу в компанії EBS була розроблена, щоб синхронізувати виробничі процеси і звітність, максимізувати прибуток і зменшити тягар бюрократичних процедур.

Крім того, бухгалтерське обслуговування – перш за все інструмент, що допомагає спрямувати час і ресурси на дійсно важливі процеси, такі як стратегічне планування, маркетинг і робота над якістю.

Що ви отримаєте вибираючи ведення на аутсорсинг?

• Професійне обслуговування не одним бухгалтером, а командою одних з кращих професіоналів не тільки в Києві, а й у всій Україні;

• Відсутність потреби контролю виконання всіх процесів, а лише кінцевий результат звітів;

• Значна економія завдяки оплаті тільки за виконані роботи, а не за щоденне робочий час штатного співробітника;

• Ефективне управління податковими ризиками з залученням досвіду і знань наших фахівців в сфері бухгалтерських послуг і оподаткування.

У компанії EBS ми зібрали провідних фахівців в сфері аутсорсингу бухгалтерських послуг Києва, робота яких завжди починається з детального вивчення потреб, цілей, систем і корпоративної культури клієнта, а також оцінки його податкових ризиків. Вибудовуючи роботу таким чином, ми допоможемо Вам сфокусуватися на інших завданнях, адже податковими питаннями і підготовкою звітності будуть займатися експерти в своїй області. Бухгалтерія на аутсорсингу – інноваційна система ведення бізнесу і це розуміють безліч прогресивних підприємців столиці.

Наш більш ніж 17-річний досвід демонструє, що бухгалтерські послуги дають поштовх розвитку компаній будь-яких масштабів. Ведення бухгалтерського обліку та подання звітності на аутсорсингу допоможе вам звести до мінімуму податкові навантаження і уникнути штрафів, виводячи на принципово новий рівень взаємодії з податковими органами.

Команда EBS не тільки проводить консультації, а й займається фінансовою звітністю і обліком, а також займається веденням первинної документації (рахунків, актів і т.д.), тісно взаємодіючи з контрагентами вашої компанії.

Коли ми говоримо про бухгалтерські послуги, ціни – не завжди ключовий момент для вибору компанії. Адже якісне обслуговування – надійний тил для побудови масштабного і функціонального бізнесу, який завжди окупиться.

Експерти практики

24 січня 2023 Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 68

24 січня 2023 Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 68 «Про затвердження технічного опису, зразка бланка, форм заяв для отримання,

Україна визнає електронні підписи, сформовані надавачами електронних довірчих послуг у європейських країнах

З 1 січня 2023 р. в Україні документооборот між українськими та європейськими компаніями може спроститися і пришвидшитися, оскільки

Корпоративне управління в товариствах з обмеженою відповідальністю: зміни й очікування

Тетяна Карнаух, Юридична практика, EBS З 1 січня 2023 року набирають чинності зміни до законодавства України, які внесені розділом XIX “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про акціонерні товариства” від 27.07.2022 р. № 2465-ІХ

Затверджено порядки відповідності умов контрольованих операцій принципу «витягнутої руки»

З 1 січня 2023 року запрацюють порядки встановлення відповідності умов контрольованих операцій із сировинними товарами принципу «витягнутої руки».