У сучасних реаліях дотримання всіх вимог податкового законодавства України – непроста і Ресурсовитратна завдання, саме тому все більше підприємців обирають для себе аутсорсинг бухгалтерських послуг. Практика бухгалтерського супроводу в компанії EBS була розроблена, щоб синхронізувати виробничі процеси і звітність, максимізувати прибуток і зменшити тягар бюрократичних процедур.

Крім того, бухгалтерське обслуговування – перш за все інструмент, що допомагає спрямувати час і ресурси на дійсно важливі процеси, такі як стратегічне планування, маркетинг і робота над якістю.

Що ви отримаєте вибираючи ведення на аутсорсинг?

• Професійне обслуговування не одним бухгалтером, а командою одних з кращих професіоналів не тільки в Києві, а й у всій Україні;

• Відсутність потреби контролю виконання всіх процесів, а лише кінцевий результат звітів;

• Значна економія завдяки оплаті тільки за виконані роботи, а не за щоденне робочий час штатного співробітника;

• Ефективне управління податковими ризиками з залученням досвіду і знань наших фахівців в сфері бухгалтерських послуг і оподаткування.

У компанії EBS ми зібрали провідних фахівців в сфері аутсорсингу бухгалтерських послуг Києва, робота яких завжди починається з детального вивчення потреб, цілей, систем і корпоративної культури клієнта, а також оцінки його податкових ризиків. Вибудовуючи роботу таким чином, ми допоможемо Вам сфокусуватися на інших завданнях, адже податковими питаннями і підготовкою звітності будуть займатися експерти в своїй області. Бухгалтерія на аутсорсингу – інноваційна система ведення бізнесу і це розуміють безліч прогресивних підприємців столиці.

Наш більш ніж 17-річний досвід демонструє, що бухгалтерські послуги дають поштовх розвитку компаній будь-яких масштабів. Ведення бухгалтерського обліку та подання звітності на аутсорсингу допоможе вам звести до мінімуму податкові навантаження і уникнути штрафів, виводячи на принципово новий рівень взаємодії з податковими органами.

Команда EBS не тільки проводить консультації, а й займається фінансовою звітністю і обліком, а також займається веденням первинної документації (рахунків, актів і т.д.), тісно взаємодіючи з контрагентами вашої компанії.

Коли ми говоримо про бухгалтерські послуги, ціни – не завжди ключовий момент для вибору компанії. Адже якісне обслуговування – надійний тил для побудови масштабного і функціонального бізнесу, який завжди окупиться.

Експерти практики

Дозвіл на роботу для іноземних Гіг-спеціалістів

Вчергове нагадуємо, що після закінчення воєнного стану іноземці, які працюють в Україні за гіг-контрактами мають отримати дозвіл на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні.

Відмова в гарантійному обслуговуванні

Катерина Гарбуз, партнер, керівник юридичної практики, EBS Ми, споживачі, придбаваючи товари, особливо якщо їх вартість висока, зацікавлені в тому, щоб такі товари служили нам довго. При цьому вартість товару прямо пропорційна нашим очікуванням щодо тривалості їх нормального користування.

Процедури бронювання військовозобов’язаних працівників

2 травня 2023 року набрали чинності зміни до Порядку бронювання військовозобов’язаних за списком військовозобов’язаних під час дії воєнного стану, затвердженого постановою КМУ від 27.01.2023 р. № 76.

EBS Quarterly Review за 1 квартал 2023 року

EBS Quarterly Review за 1 квартал 2023 року Шановні Клієнти та Партнери! До Вашої уваги EBS Quarterly Review зі змінами та поясненнями законодавства за 1 квартал 2023 р.