У сучасних реаліях дотримання всіх вимог податкового законодавства України – непроста і Ресурсовитратна завдання, саме тому все більше підприємців обирають для себе аутсорсинг бухгалтерських послуг. Практика бухгалтерського супроводу в компанії EBS була розроблена, щоб синхронізувати виробничі процеси і звітність, максимізувати прибуток і зменшити тягар бюрократичних процедур.

Крім того, бухгалтерське обслуговування – перш за все інструмент, що допомагає спрямувати час і ресурси на дійсно важливі процеси, такі як стратегічне планування, маркетинг і робота над якістю.

Що ви отримаєте вибираючи ведення на аутсорсинг?

• Професійне обслуговування не одним бухгалтером, а командою одних з кращих професіоналів не тільки в Києві, а й у всій Україні;

• Відсутність потреби контролю виконання всіх процесів, а лише кінцевий результат звітів;

• Значна економія завдяки оплаті тільки за виконані роботи, а не за щоденне робочий час штатного співробітника;

• Ефективне управління податковими ризиками з залученням досвіду і знань наших фахівців в сфері бухгалтерських послуг і оподаткування.

У компанії EBS ми зібрали провідних фахівців в сфері аутсорсингу бухгалтерських послуг Києва, робота яких завжди починається з детального вивчення потреб, цілей, систем і корпоративної культури клієнта, а також оцінки його податкових ризиків. Вибудовуючи роботу таким чином, ми допоможемо Вам сфокусуватися на інших завданнях, адже податковими питаннями і підготовкою звітності будуть займатися експерти в своїй області. Бухгалтерія на аутсорсингу – інноваційна система ведення бізнесу і це розуміють безліч прогресивних підприємців столиці.

Наш більш ніж 17-річний досвід демонструє, що бухгалтерські послуги дають поштовх розвитку компаній будь-яких масштабів. Ведення бухгалтерського обліку та подання звітності на аутсорсингу допоможе вам звести до мінімуму податкові навантаження і уникнути штрафів, виводячи на принципово новий рівень взаємодії з податковими органами.

Команда EBS не тільки проводить консультації, а й займається фінансовою звітністю і обліком, а також займається веденням первинної документації (рахунків, актів і т.д.), тісно взаємодіючи з контрагентами вашої компанії.

Коли ми говоримо про бухгалтерські послуги, ціни – не завжди ключовий момент для вибору компанії. Адже якісне обслуговування – надійний тил для побудови масштабного і функціонального бізнесу, який завжди окупиться.

Експерти практики

Можливі зміни в регуляції дозволів на роботу іноземців

08.07.2022 року, Верховною Радою України було розглянуто в першому читанні та прийнято за основу  проєкт Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні” № 5795 від 16.07.2021.

EBS QUARTERLY REVIEW ЗА 2 КВАРТАЛ 2022 Р.

Шановні клієнти та Партнери! До Вашої уваги EBS Quarterly Review зі змінами та поясненнями законодавства за 2 квартал 2022 р. EBS_Quarterly_Review_2022_Q2_UKR

Аналіз змін до Податкового кодексу

15 квітня Президент підписав Закон про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо адміністрування окремих податків в період воєнного, надзвичайного стану.

Законопроект № 7251 «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин в умовах воєнного стану»

Нижче викладені зміни, які прийняті 12.05.2022 року в першому читанні   Припинення трудових відносин (підстави):