Порівняльний аналіз доходів і витрат фірми

Перевірка документів на наявність помилок

Огляд фінансової звітності

Не завжди компанії необхідний аудит в повному обсязі. Можливий варіант перевірки конкретної ділянки. В такому разі EBS виконає частковий аудит фінансової звітності в тих обсягах, в яких потребує компанія. Компанія ставить вимоги, параметри для перевірки, а ми проводимо частковий аудит, який відповідає даним вимогам. В результаті Клієнт отримує звіт за результатами проведення обмежених процедур, який повністю відповідає заявленим запитам.

Переваги послуги:

 • Вирішення проблеми швидко і якісно;
 • Виявлення слабких місць
 • Економія на скороченому обсязі перевірки
 • Залучення до процесу висококваліфікованих фахівців.

Сфера надання послуг компанії EBS включає в себе консультацію з усіх питань, пов’язаних з веденням бізнесу. Огляд бухгалтерських документів та податкової звітності проводиться з метою перевірки первинної документації та податкової звітності компанії для виявлення помилок і мінімізації податкових штрафних санкцій. Від аудиту огляд відрізняється обсягом процедур перевірки. Період перевірки не обмежується календарними звітами, а може становити кілька місяців, кварталів або навіть років.

Така перевірка дозволяє керівникам або власникам компаній отримати актуальну фінансову інформацію за певний проміжок часу для того, щоб переконатися в достовірності фінансової звітності та уникнути можливих штрафів.

Отримати консультацію

На відміну від аудиту, огляд бухгалтерського обліку є більш економічним з точки зору витрат компанії на аудиторські послуги, оскільки проводиться в умовах перевірки обмеженого переліку первинної документації та при залученні меншої кількості аудиторів. Звіт про результати виконаних робіт показує всі неточності і знайдені невідповідності перевірки, які допоможуть власникам виправити ситуацію і вжити заходів надалі.

Огляд фінансової звітності проводять для отримання проміжної фінансової звітності або для отримання звітності по дочірнім структурам холдингових компаній при консолідації фінансової звітності материнською компанією.

Перевірка ведення документації вимагає граничної уважності і зосередженості. Для детального вивчення і виправлення документів і звітів бухгалтерії за певний проміжок часу, буде потрібно 1-2 місяці роботи.

СПІВПРАЦЮЮЧИ З EBS, ВИ ОТРИМАЄТЕ

01

Достовірну інформацію

02

Економію часу

03

Швидкість

04

Надійного партнера

05

Індивідуальний підхід

06

Надійність

07

Якість

08

Досвід

Надішліть запит на безкоштовну консультацію

Наш спеціаліст зв’яжеться з вами, щоб уточнити дату та час зустрічі

  0

  року на ринку

  0

  співробітників

  0

  щасливих клієнтів

  0

  більш успішних проектів

  НАШІ ПАРТНЕРИ

  Перевірка первинної документації

  Послуга перевірочної роботи над бухгалтерською документацією проводиться в кілька етапів. В першу чергу, співробітники EBS збирають всі папери відділу за певний проміжок часу. Далі робота виконується за таким алгоритмом:

  1. Консультація з власником підприємства відносно фінансової діяльності компанії.
  2. Порівняльний аналіз доходів і витрат фірми.
  3. Перевірка документів на наявність помилок і відповідність внесених даних реальним витратам або доходам.

  У підсумку, клієнт отримує чисту, прозору і готову до здачі документацію, яку прийме податкова або будь-яка інша перевірочна інстанція.

  Перевірка документації: ціна

  Вартість послуги обговорюється в індивідуальному порядку, оскільки кожного клієнта завжди забезпечується індивідуальний підхід. Вартість послуги замовник може дізнатися після первинної консультації, в ході якої буде визначено точний обсяг і необхідні ресурси.