Фінансовий аналіз всіх ключових аспектів діяльності компанії

Аналіз податкової системи підприємства з виявленням всіх «слабких» місць

Аналіз структури і динаміки інших витрат і доходів

Сучасний бізнес так чи інакше пов’язаний з фінансовими вкладеннями: необхідно закуповувати обладнання для оптимізації внутрішньої роботи, більш великим компаніям потрібні нові офіси і філіали. Незалежно від того, у що збирається вкладати кошти підприємець, йому не обійтися без попередніх аналізу і оцінки інвестицій. Такі методи допоможуть визначити ефективність розвитку бізнесу в тій чи іншій ситуації, а також дадуть розуміння того, як подібне вкладення відіб’ється на діяльності партнерів фірми, банківських установ, з якими ведеться співпраця, і як зміниться внутрішня система управління компанією.

Оцінка інвестицій в підприємство – це метод, який допоможе запобігти безлічі проблем і наслідків невдалого вкладення коштів. Крім того, правильно проведена оцінка інвестицій дозволяє перевірити потенційний об’єкт покупки на достовірність всієї звітності, включаючи фінансову і податкову, а також виявити ризики і «підводні камені», які можуть підстерігати інвестора. Відповідно, передінвестиційна фінансова експертиза спрямована на виявлення фінансових ризиків, пошук можливостей для мінімізації цих ризиків, оцінки інвестиційної привабливості та фінансової надійності об’єкта інвестицій.

Консалтингова компанія EBS пропонує клієнтам професійні послуги з проведення передінвестиційної фінансової експертизи об’єкта.

Отримати консультацію

Оцінка, експертиза інвестиції

Співробітниками компанії EBS проводиться детальна оцінка ризиків інвестицій. Якщо її не провести, покупець може зіткнутися з украй неприємними наслідками вкладень:

 • Прогадати з об’єктом покупки (тобто, придбаний офіс або філія може виявитися марним в розвитку бізнесу). Для цього передбачена оцінка ефективності інвестицій.
 • Попастися на вудку шахраїв. В останні 5 років набув поширення своєрідний «бізнес»: продаються повністю готові для роботи об’єкти, але після внесення застави або повної суми, продавець несподівано зникає. Щоб цього не сталося, необхідно детально вивчити звіти діяльності продавця за певний проміжок часу.
 • Переплати. Недосвідчений покупець може віддати за об’єкт в рази більше, ніж він того вартий.

Ризиків у вкладенні дійсно багато, тому власникам підприємств набагато вигідніше звернутися в профільну компанію, яка надасть всіляку допомогу при виборі та купівлі об’єкта, ніж купувати його «навмання».

Метою фінансової експертизи є не тільки визначення інвестиційних ризиків. Вона є ефективним інструментом оптимізації корпоративної та податкової структури бізнесу з метою захисту активів від недружнього поглинання або поліпшення системи фінансового управління підприємством.

СПІВПРАЦЮЮЧИ З EBS, ВИ ОТРИМАЄТЕ

01

Достовірну інформацію

02

Економію часу

03

Швидкість

04

Надійного партнера

05

Індивідуальний підхід

06

Надійність

07

Якість

08

Досвід

Надішліть запит на безкоштовну консультацію

Наш спеціаліст зв’яжеться з вами, щоб уточнити дату та час зустрічі

  0

  роки на ринку

  0

  співробітників

  0

  щасливих клієнтів

  0

  більш успішних проектів

  НАШІ ПАРТНЕРИ

  В рамках фінансової експертизи фахівці EBS аналізують такі ключові показники діяльності компанії, як:

  • перевірка фінансової звітності за період на предмет відповідності поданої звітності чинному законодавству, а так само на предмет оцінки можливих податкових ризиків;
  • аналіз статей фінансової звітності на предмет виявлення можливих прихованих зобов’язань перед постачальниками і співробітниками компанії.
  • аналіз існуючої облікової політики щодо визнання активів і зобов’язань;
  • аналіз якості фінансової інформації та короткий огляд системи внутрішнього контролю за допомогою проведення інтерв’ю з основними власниками процесів;
  • аналіз договорів з покупцями (публічна оферта) і постачальниками;
  • аналіз дебіторської і кредиторської заборгованості (торгової та іншої);
  • аналіз кредитів, позик та інших інструментів фінансування;
  • аналіз операцій з пов’язаними сторонами;
  • аналіз структури доходів і собівартості;
  • аналіз структури і динаміки інших витрат і доходів.

  В результаті проведення фінансової експертизи клієнт отримує детальний звіт про:

  • Фінансовий аналіз всіх ключових аспектів діяльності компанії
  • Аналіз податкової системи підприємства з виявленням всіх «слабких» місць
  • Оцінку ключових ризиків та рекомендації щодо їх мінімізації
  • Інвестиційної привабливості у фінансовій надійності бізнесу

  ПЕРЕВАГИ

  Отримання експертної думки щодо інвестиційної привабливості компанії, наявності інвестиційних ризиків і рентабельності бізнесу;

  Отримання незалежної погляду на існуючу фінансову систему, висновки експертів про стан і перспективи існуючої структури фінансової системи підприємства;

  Виявлення та оцінка наявних і прихованих ризиків;

  Можливість оцінити керованість і підконтрольність бізнесу, виявити недоліки податкової та фінансової систем, уникнути або значно зменшити ризики потенційних фінансових стягнень з боку контрагентів, державних органів і т.д.

  Грамотно виконані вкладення допоможуть підприємству підвищити продуктивність роботи – і, як наслідок, дохід. Однак, слід пам’ятати, що будь-які значні інвестиції пов’язані з певними ризиками, яких краще не допускати. У цьому готова допомогти команда EBS.