Детальний звіт незалежного аудитора

Системи контролю якості Аудиторської палати України

Аналіз фінансової та управлінської звітності

EBS має значний досвід проведення аудиту для некомерційних організацій, що спонсоруються такими донорами як USAID, SIDA та інші.

Аудит звітності некомерційних організацій є обов’язковою щорічним вимогою донора, яка надає кошти для діяльності Організації.

Більше 10 років EBS надає послуги в сфері аудиту, здійснює проведення та координацію проектів з аудиту та огляду фінансової звітності компаній, внутрішнього контролю, а також неприбуткових організацій, що фінансуються за рахунок коштів USAID, SIDA, Посольства Великобританії, ЄБРР та ін.).

Компанія надає консультації з питань підготовки фінансової звітності та управлінської звітності відповідно до внутрішніх корпоративних стандартів.

За результатами аудиту Організація отримує детальний звіт незалежного аудитора про використання коштів за проектом, який фінансується донором за рік, а так же звіт з внутрішнього контролю, про відповідність діяльності Організації умовами угоди, законодавчим та нормативно-правовим актам, що стосуються проекту.

EBS має свідоцтво про відповідність системи контролю якості Аудиторської палати України, а також всі аудитори нашої компанії мають сертифікати, що засвідчують знання і професіоналізм персоналу.

СПІВПРАЦЮЮЧИ З EBS, ВИ ОТРИМАЄТЕ

01

Достовірну інформацію

02

Економію часу

03

Швидкість

04

Надійного партнера

05

Індивідуальний підхід

06

Надійність

07

Якість

08

Досвід

Надішліть запит на безкоштовну консультацію

Наш спеціаліст зв’яжеться з вами, щоб уточнити дату та час зустрічі

  0

  року на ринку

  0

  співробітників

  0

  щасливих клієнтів

  0

  більш успішних проектів

  НАШІ ПАРТНЕРИ