10 липня 2019 року завершилась угода, за якою компанія EBS, лідер на ринку послуг аутсорсингу бухгалтерського обліку, придбала всі права на компанію Інтеркомп-Україна, провідний провайдер послуг в області фінансового і кадрового аутсорсингу. Міжнародне партнерство з аутсорсингу бізнес-процесів компанії Інтеркомп Україна  включає співробітництво з ADP Employer Services International (Найбільший в світі провайдер послуг аутсорсингу бізнес-процесів, партнер з надання послуг з розрахунку заробітної плати)

Найближчим часом компанія Інтеркомп-Україна змінить  назву на Emergex Payroll Solutions (EPS) і буде працювати в рамках єдиної компанії та бренду EBS. Компанія і надалі буде надавати послуги з розрахунку та виплати заробітної плати, аутсорсингу бухгалтерського обліку та кадрового адміністрування.

Завдяки придбанню  Інтеркомп-Україна ми зможемо об’єднати досвід та сформувати найкращі практики, з метою надання комплексних рішень, а, об`єднання якісних ресурсів та потенціалу компаній допоможе стати нам безперечним лідером на ринку аутсорсингу професійних послуг в Україні.

«Ми дуже раді, що довгий процес підготовки до транзакції закінчено і можемо врешті перейти до операційного об’єднання, яке буде спрямоване насамперед на об’єднання кращого досвіду обох компаній для надання кращого сервісу нашим клієнтам.»

Олена Вольська, Керуючий партнер та Директор, EBS

 

«Кадровий та фінансовий аутсорсинг – ключові напрямки діяльності Інтеркомп в Україні.

Ми впевнені, що синергія експертизи двох найбільших гравців ринку дозволить вивести аутсорсинг в Україні на якісно новий рівень, пропонуючи нашим клієнтам комплексні рішення для бізнесу і нові технологічні продукти. »

Марина Макаренко, Директор «Інтеркомп Україна»

«Ми віримо, що дана угода дозволить нам зробити впевнений крок вперед в якості наших послуг та готові докласти максимум зусиль для розвитку нашої команди та досягнення лідерських позицій на ринку.»

Олена Левшун, Старший партнер, Керівник практики фінансового менеджменту та аутсорсингу бухгалтерських послуг, EBS

 

Коротка довідка про компанію:

25 роки на ринку СНД

12 років в Україні

800 клієнтів компанії в СНД
120 клієнтів в Україні

30 галузей бізнесу

750 спеціалістів
в офісах компанії