Наша команда 2018-09-13T14:28:26+00:00

НАША КОМАНДА

Олена Вольська
FCCA, Керуючий партнер та директор

Олена Вольська – партнер-засновник консалтингової компанії EBS. Вона – дипломований бухгалтер вищої категорії (FССА) з більш ніж 16 річним практичним досвідом роботи в міжнародній бухгалтерії та фінансах в Україні. Своєю особливою місією Олена Вольська вважає – змінити філософію українських менеджерів в управлінні компанією, щоб допомогти їм розкрити весь потенціал своїх компаній та досягти визначних результатів.

Наталя Саргунс
Старший партнер

Наталя Саргунс - експерт в галузі фінансового менеджменту і операційної діяльності компанії. Після отримання ступеня бакалавра в економіці, Наталя зосереджується на отриманні досвіду в сферах українського та міжнародного бухгалтерського обліку, фінансового менеджменту та операційного розвитку підприємств. Бажання допомагати іншим компаніям привело Наталю Саргунс в 2007 році в консалтингову компанію EBS, де їй запропонували стати Старшим Партнером. Різноманітність проектної роботи дозволяє Наталії повноцінно застосовувати всі свої знання, уміння і навички. Адже не дарма її головний принцип - доводити будь-яку розпочату справу до кінця.

Олена Левшун
Партнер, Керівник практики аутсорсингу бухгалтерського обліку та фінансового менеджменту

Олена Левшун - член Асоціації Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів (АССА) з більш ніж 8 річним практичним досвідом роботи у сфері бухгалтерського, податкового та управлінського обліку. Олена впевнена, що найкраща мотивація для неї та її команди - це задоволення клієнтів та їх позитивні відгуки стосовно виконаної роботи.

Давид Тетруашвили
Керівник відділу управлінського консалтингу

Давід Тетруашвілі має практичний досвід зі стратегічного та операційного планування та аналізу, впровадження організаційних структур, процесів бюджетування та фінансового контролю в компаніях. Давід неодноразово брав участь в проектах по фінансовому управлінню компаніями, підготовці корпоративної управлінської звітності, складання, а також аудиту звітності згідно з МСФЗ, автоматизації обліку та розробці фінансових моделей підприємств.

Аліна Бакуліна
Партнер, Керівник групи трансфертного ціноутворення

Аліна Бакуліна є фахівцем в галузі міжнародного оподаткування та трансфертного ціноутворення, експертом з питань міжнародної реструктуризації бізнесу. Аліна має досвід в реалізації проектів в сфері українського, російського і міжнародного оподаткування, трансфертного ціноутворення, податкового планування, податкових due diligence. З кінця 2014 року Аліна є керівником Групи трансфертного ціноутворення EBS. В її обов'язки входить координування всього процесу підготовки документації та звітності з трансфертного ціноутворення, надання консультацій з питань трансфертного ціноутворення в Україні та світі.

Євгенія Вознюк
Партнер, Керівник групи HR послуг

Євгенія Вознюк Партнер, Керівник групи HR послуг Євгенія Вознюк є керівником групи HR послуг, професійним HR- консультантом, експертом з підбору топ-менеджменту в міжнародні і українські компанії. Євгенія повністю організувала департамент HR консалтингу в компанії, (команда з близько 5ти HR спеціалістів), передавши власний практичний досвід, знання, навчивши HR консультантів, має солідний практичний досвід виконання проектів з проектування та розробки ефективних організаційних структур, оптимізації та впровадження змін в організаційні структури, розробки нормативних документів, проектування стратегій розвитку.

Катерина Гарбуз
Керівник департаменту юридичної практики

Спеціалізація Катерини спрямована на іноземні інвестиції, корпоративне управління та загальні корпоративні питання. Катерина є консультантом як для іноземних, так і для великих вітчизняних клієнтів з різних аспектів ведення бізнесу в Україні, в тому числі, корпоративних, комерційних, регулятивних, конкуренції та трудових питань. Вона вільно говорить англійською мовою.

Ірина Кошова
Ірина Кошова – старший бухгалтер і досвідчений фахівець в галузі бухгалтерського обліку та фінансового управління в українських компаніях, в сфері податкового обліку – в роздрібній торгівлі, сфері послуг, банківській та інших. Вона брала участь у стратегічному фінансовому плануванні декількох компаній і працювала з міжнародними фінансовими операціями. Ірина також має Диплом АССА з Міжнародної фінансової звітності (DIPIFR), що доводить її практичні знання і високий професіоналізм.

Єгор Синицин
Старший податковий консультант

CAP (Certified accounting practitioner) Єгор – досвідчений консультант з податкового та бухгалтерського обліку, аудитор. До обов’язків Єгора входить проведення аналізу стану податкового обліку і звітності підприємств, due diligence, підготовка документації та звітів з трансфертного ціноутворення, надання консультацій щодо українського та міжнародного оподаткування, проведення форумів та семінарів з проблемних питань в сфері оподаткування. За 6 років професійного досвіду Єгор провів комплексну діагностику оподаткування для більш ніж 60 компаній. В рамках проекту перевірки стану податкового обліку і звітності Єгор є менеджером проекту, консолідує інформацію, отриману від всіх членів команди, проводить перевірку та контроль якості виконання процедур за всіма ділянками обліку, приймає участь у вирішенні спірних питань.

Оксана Лозова
Старший аудитор

Сертифікат аудитора України, CAP (Certified accounting practitioner) Досвідчений аудитор в області бухгалтерського обліку та фінансової звітності підприємств та організацій. Більше 6 років працює в сфері аудиту, та здійснює проведення та координацію проектів з аудиту та огляду фінансової звітності компаній, а також неприбуткових організацій, які фінансуються за рахунок коштів USAID, SIDA, Посольства Великобританії, ЄБРР та ін. За період своєї професійної діяльності надавала консультації з питань підготовки фінансової звітності відповідно до МСФЗ, П(С)БО та управлінської звітності згідно з внутрішніми корпоративними стандартами.